reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Ci ja ja się czuje normalnie. Jajniki po punkcji przestały mnie wreszcie boleć, piersi tez juz nie bola. Jestem dziwnie spokojna =)

No a ja dziwnie, ale moze to przez te emocje, przeboje z pelnym pecherzem, sama nie wiem. Ide sie polozyc, wezme relanium i zaraz na pewno odlece. Jutro z samego rana pobudka i powrot do domu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziękuję :) mam tylko nadzieję że dobrze wróży... z góry przepraszam za laicką orientację w temacie - zdarza się tak, że progesteron taki jak u mnie a beta jednoznacznie negatywna?
pytam bo dziś jest 4dpt a zaczyna mnie boleć dół brzucha.. co to oznacza? :(

Mam to samo od 4 dpt, a dzis mam 6 dpt. Dziewczyny mowia, ze to moze byc dobry objaw. Moze zarodek sie wgryza :) Trzymam kciuki!
 
dziękuję :) mam tylko nadzieję że dobrze wróży... z góry przepraszam za laicką orientację w temacie - zdarza się tak, że progesteron taki jak u mnie a beta jednoznacznie negatywna?
pytam bo dziś jest 4dpt a zaczyna mnie boleć dół brzucha.. co to oznacza? :(

Dobrze, że progesteron ładny, to zawsze na plus (nie gwarantuje on 100% powodzenia czyli pozytywnej bety ale lepiej mieć większy niż za mały). Co do boli to duzo dziewczyn ma takie np.na okres czy bóle w krzyżu i one dobrze zwiastowaly :).
 
Trzymam za wszystkie kobietki kciuki, przepraszam ale nie nadążam Z czytaniem :zawstydzona/y: do kalendarza muszę się wpisać ale to jeszcze mam czas. @Mruch i @Sol jak tam u was. Asia i @dami trzymam kciuki :)
U mnie nic, już wczoraj po ostatnim teście odstawiłam leki. Dziś już dostalam okres także tylko progesteron mnie trzymal.
Dzięki za pamięć kochana.
Szykuje się na 2018. Trochę mi smutno bo jak w marcu się pojawiłam w walce po mrozaczki to myślałam, że chociaż uda się zajść w ciążę. Nie byłam pewna czy ze mną zostanie ale na serio myślałam że się uda zajsc... a tutaj 2 histeroskopie, 3 transfery i 1 biochemiczna ciaze później muszę myśleć o kolejnym roku i co najgorsze kolejnej procedurze. Ciezka jest ta walka z niepłodnościa...
 
reklama
Do góry