reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no w pl i tutaj powiedzieli ze skreca w lewo szyjka ..na necie pisza ze to tyłozgiecie.. hmm ja to chyba dziwna jestem ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przy tylozgięciu szyjka jest skierowana do góry, a przy przodozgięciu do tyłu. Ja przez długi czas myślałam, że skoro mam szyjkę skierowaną do tyłu to mam tylozgięcie, dopiero kilka miesięcy temu moja dr wytlumaczyła mi jak moja macica jest skonstruowana i dlaczego muszę mieć pełny pęcherz podczas transferu.
 
Co ma być to bedzie, ja sie dzisiaj nawet w kalendarz nie wpisałam, żeby nie zapeszyć, ale czy to coś pomoże [emoji30]. 7dpt miałam betę negatywna, ale może zdazył sie po drodze jakiś cud [emoji30].

Nie ma innej opcji. @Mruch trzymam ogromnie kciukasy [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak jak u mnie - zupełna cisza, wczoraj wieczorem mnie pobolewało mocniej ale wzięłam nospe, bol podobny do miesiączkowego. No dzisiaj powinnam dostać miesiączki normalnie wiec pewnie na okres. Prosiłam Panie w labo żeby nachuchały na szczęście, ale czy to coś pomoże [emoji30]
U mnie nawet w terminie miesiączki się nic nie działo, a jestem już tydzień po. Sapię tylko jak bym codziennie w jakimś maratonie biegała.
 
dziewczynki mam pytanie.. miałam po punkcji brac Encorton ale po transferze kazali mi go odstawic.. Czy nie powinnam go bracdo bety?? Jak Wy miałyście? Przeciez on jest na podstawowe problemy immunologiczne wiec mysle ze powinno sie go przyjmowac do bety az...
 
dziewczynki mam pytanie.. miałam po punkcji brac Encorton ale po transferze kazali mi go odstawic.. Czy nie powinnam go bracdo bety?? Jak Wy miałyście? Przeciez on jest na podstawowe problemy immunologiczne wiec mysle ze powinno sie go przyjmowac do bety az...
mi się wydaje że ja go brałam do wizyty serduszkowej tj.33dpt i stopniowo odstawiałam
 
dziewczynki mam pytanie.. miałam po punkcji brac Encorton ale po transferze kazali mi go odstawic.. Czy nie powinnam go bracdo bety?? Jak Wy miałyście? Przeciez on jest na podstawowe problemy immunologiczne wiec mysle ze powinno sie go przyjmowac do bety az...
No ja mam brac nawet w ewentualnej ciazy dopiero stopniowo odstawiac bodajze po 8tc
 
reklama
Do góry