reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja to dzis jak na szpilkach siedze w pracy, nic robota mi nie idzie, chcialabym przyspieszyc czas i juz przytulic mojego mrozaczka a tu jeszcze 24h :-)
 
dziewczynki mam pytanie.. miałam po punkcji brac Encorton ale po transferze kazali mi go odstawic.. Czy nie powinnam go bracdo bety?? Jak Wy miałyście? Przeciez on jest na podstawowe problemy immunologiczne wiec mysle ze powinno sie go przyjmowac do bety az...
Ja brałam jeszcze 10 dni po pozytywnej becie. Stopniowo zmniejszała dawki. Przez 5 dni brała po pol tabletki a kolejne 5 dni 1/4 tabletki.
 
Uff już po punkcji. Pobrano 21 komórek. Było fajnie, jeśli można tak to nazwać. ;) teraz tylko oczekiwanie na czwartek na transfer. Będę obgryzać paznokcie,bo z kliniki zadzwonią tylko jeśli coś pójdzie nie tak. Jutro mam się skontaktować z moją panią doktor i powie mi mniej więcej co i jak jeśli chodzi o zarodki. Na sali po zabiegu były też dziewczyny na transfer. Dwie były po udanym in vitro i przyszły po mrożaczki. Od razu człowiekowi się lepiej robi jak słyszy pozytywne historie. :)
 
Ja brałam jeszcze 10 dni po pozytywnej becie. Stopniowo zmniejszała dawki. Przez 5 dni brała po pol tabletki a kolejne 5 dni 1/4 tabletki.

A ja nie miałam wcale, jeśli tym razem sie nie uda to przy następnym transferze wszystko robię inaczej.

1. Cykl naturalny nie sztuczny
2. Chce Encorton
3. Oczywiście intralipid i embyrioglue

Co jeszcze radzicie?
 
reklama
Do góry