reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A tak z innej bajki ....
Właśnie robię ciasto na jutro do pracy.
Kiedyś przez przypadek natknęłam się na przepis "Budyniowy pieśniak z rabarbarem" Niebo w ustach a pracy z 30 min+ pieczenie. Rabarbar dzisiaj zastąpie owocami mrożonymi, mix porzeczek, malin i jagód [emoji16] oby wyszło [emoji85]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jest, zadanie przyjete! Jeszcze Weronika z nami jutro zaczyna tydzien :)
Oj bedzie sie dzialo w nastepnym tygodniu, niw mowiac o kolejnych jak bedziemy wszystkie na bety czekac!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oszczedzajcie paznokcie na cały tydzień kobitki..Ja to nie wiem ile moja w tydzień przytyje bo z tych nerwów ciągle coś je..Ja się tylko przyglądam...A jak wy odreagowujecie?[emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich, jestem tu nowa, lecze sie od 10 lat przeszlam laparoskopie, HSG I SGS, 4 razy IUI, mam endometrioze i na obu jajnikach torbiele czekoladowe, pół roku byłam leczona tabletkami antykoncepcyjnymi spowodu silnych bóli przez endometrioze, obecnie dostałam zastrzyk lucrin depot 11,25 gm. na wyciszeniu endo lecz po miesiącu od zastrzyku torbiel sie powiększyła o 1 centymetr.
W lutym lub marcu mam być przygotowywana do ivf ale martwię sie tym torbielem jesli nadal bedzie sie powiększać... Czy moze ktoś z was dostał lucrin depot , co o tym sądzicie? Pozdrawiam wszystkich :)
 
Ostatnio rozmawialismy o zarodkach i ich jakosci, ja pisalam ze teraz mam transferowane dwa z ktorych potencjalnie jeden moze zakonczyc sie ciaza. Zostaja mi cztery ktore wedlug mojego lekarza raczej na nic sie nie nadaja.
1510484982-ec6af21546a121c5-aaaaaa.jpeg


Teraz bedziemy transferowac 3BB i 3BC! To sa wszystkie blastki. Co myslicie bo mimo wszystko ciagle mysle o jakosci tych moich zarodkow.

Dodam ze ostatnio mialam transferowane 3BB i 4CB, no i ciaza byla ale stracilam w 6 tygodniu ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem w ciąży z blastki 1BC , więc dla mnie ocenianie szans na ciąże po jakości zarodków to jak wróżenie z fusów . A co lepsze częściej są ciąże z tych niby „gorszych”niż lepszych ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarze że szpitala w Łodzi powiedzieli że to niemożliwe. To tak jak z paliwem .... podczas jazdy poziom Ci nie wzrośnie.
Są 2 możliwości albo lekarz kłamał ( wyniki przyszły do niego) albo pomyłka labu.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe. Mój samochód w takim razie jest dziwny bo potrafi cofać sobie wskaźnik paliwa i dodawać kilometrów do baku..Hihi nie ma rzeczy niemożliwych[emoji3] [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeleciałam na szybko fora medyczne i znalazłam jedynie info że AMH nie rośnie. Lekarz dziewczynie odpisywał że takie skoki to błąd Labu

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Mozliwe.. nie kloce sie :) Wynik nawet ten wyzszy i tak jest beznadziejny, wiec jakby nie ma to w zasadzie wiekszego znaczenia dla mnie.
Ale z ciekawosci za jakis czas sobie powtorze badanie. Po kolejnej punkcji i takim wyczerpujacym protokole na pewno spadlo.
 
To teraz też bym miała niskie AMH bo pomimo suplementacji wynik Wit D miałam bardzo niski.
Przeleciałam na szybko fora medyczne i znalazłam jedynie info że AMH nie rośnie. Lekarz dziewczynie odpisywał że takie skoki to błąd Labu

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
może cała dawka wit idzie w jajka i dlatego nadal masz niski poziom :D a tak serio to nie wiem jak to dziala, bo ja tylko raz robiłam to badanie :) być może pomyłka labu lub kwestia tego, że badanie jest robione np na innych aparatach w różnych labach?
 
A tak z innej bajki ....
Właśnie robię ciasto na jutro do pracy.
Kiedyś przez przypadek natknęłam się na przepis "Budyniowy pieśniak z rabarbarem" Niebo w ustach a pracy z 30 min+ pieczenie. Rabarbar dzisiaj zastąpie owocami mrożonymi, mix porzeczek, malin i jagód [emoji16] oby wyszło [emoji85]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
poproszę przepisik :D
 
reklama
A tak z innej bajki ....
Właśnie robię ciasto na jutro do pracy.
Kiedyś przez przypadek natknęłam się na przepis "Budyniowy pieśniak z rabarbarem" Niebo w ustach a pracy z 30 min+ pieczenie. Rabarbar dzisiaj zastąpie owocami mrożonymi, mix porzeczek, malin i jagód [emoji16] oby wyszło [emoji85]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Przytuliłbym taką blaszkę ciasta[emoji3] hihi..Wy to zawsze mi na smak zrobicie[emoji12] [emoji28] [emoji28]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry