reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkich, jestem tu nowa, lecze sie od 10 lat przeszlam laparoskopie, HSG I SGS, 4 razy IUI, mam endometrioze i na obu jajnikach torbiele czekoladowe, pół roku byłam leczona tabletkami antykoncepcyjnymi spowodu silnych bóli przez endometrioze, obecnie dostałam zastrzyk lucrin depot 11,25 gm. na wyciszeniu endo lecz po miesiącu od zastrzyku torbiel sie powiększyła o 1 centymetr.
W lutym lub marcu mam być przygotowywana do ivf ale martwię sie tym torbielem jesli nadal bedzie sie powiększać... Czy moze ktoś z was dostał lucrin depot , co o tym sądzicie? Pozdrawiam wszystkich :)
Witaj, strasznie długo trwa juz Wasza walka, trzymam kciuki, żeby się w końcu udało, choćby za pomocą ivf :) A lekarz nie proponował jakiegoś laparoskopowego usunięcia torbieli? Ja nie w temacie, bo mnie akurat nie dotyczy, ale skoro leki nie działają to tak pomyślałam o zabiegu.
P.S. czy mogłabyś cofnąć ocenę do mojego postu ze str 19815? :D Domniemam, że to przypadkowo i nawet nie zauważyłaś :p
 
reklama
1510516234-a552379aebcbff51-aaaaaa.jpeg


Dziś dostałem takie coś.. czyżby było to związane z Naszym forum...Co myślicie??[emoji3] [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje, ze Twoje oko sie nie myli :)) Byle wytrwac do tej bety! Zakldajac, ze jest czarny scenariusz w czw i beta nie wychodzi to szansa, ze wyjdzie pozniej po blastce jest chyba zadna, prawda? Staram sie myslec na wypadek dobry i zly. Nie chce sie nastawic za bardzo bo kolejna porazka bedzie bolec znacznie bardziej..
Mialam zrobic sikacz dzisiaj ale sie balam :) Moze jutro albo pojutrze zaczne podsikiwac ;)
Jak masz dzisiaj 5dpt to w czwartek jak nie wyjdzie to juz raczej nadziei nie bedzie. Zrob sikacza jak sie nie boisz. Nawet jak teraz nie wyjdzie to nadzieja jeszcze zostaje :)
 
Tez prawda to nie tak jak u nas z naszym spotkaniem ale pamietaj jak bedziesz w Pl to kawusia i ciasto u mnie na Was czeka :)
Boże kochane, jak Ci moi szaleni onkolodzy pozwolą to najchętniej byśmy Wszystkie z Was odwiedzili...Takich babek w życiu jeszcze nie spotkałem[emoji3] [emoji28]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i Dami! [emoji16] Tak sie zastanawiam czy po transferze - w ciagu tych pierwszych magicznych 12 dni do hcg - mozna pójść na masaż? Nie żaden rozgrzewający, gorącymi kamieniami a zwykły relaksacyjny? Bo sauna i solarium odpada. A co sądzicie o masażu? #rozkminanadziś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mój mąż jest rehabilitantem i mówi, ze masaż jest niewskazany dla kobiet w ciąży bądź po ivf.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w ciąży z blastki 1BC , więc dla mnie ocenianie szans na ciąże po jakości zarodków to jak wróżenie z fusów . A co lepsze częściej są ciąże z tych niby „gorszych”niż lepszych ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam sie jak najbardziej moj niedowiarek ma 8 mscy i spi w lozeczku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe.. z wzajemnością..Szkoda że to aż 30min. Drogi bo mógłbym z chęcią od Was cukier pożyczać[emoji6] [emoji3] powiem Wam, że jaka atmosfera jest na forum tak i w życiu na spotkaniu jest identycznie..Aż tak lepiej na duszy[emoji72] !!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiec szukamy domu na wsi teraz pomoz szukac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiedz mi które miasto bo ja pochodzę z innego a w innym mieszkam ?;) i skąd tak dobrze znasz powiem Ci że czuje sie jak bym była w 6 miesiącu ciąży ledwo się chodź pod zebrami boli mam nadnadzieję do szpitala mnie jutro nie skieruje
Znam bardzo dobrze miasto, w ktorym teraz mieszkasz na "O" (pochodze z tamtad) a i te z ktorego pochodzisz tez znam i czesto jestem ;) Nie chce pisac co to za miasta na tym forum, bo wole, zeby mnie nikt nie skojazyl ;)
 
Do góry