reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak dziwny i nieznany Ci sposob to może to to? Moje bóle krzyża i okresowe się zmniejszyły i przeszły na piersi. Jeszce troszkę i wszystkie będziemy wiedziały...
Mam nadzieje ze tak będzie :) i wszystkie będziemy się cieszyć za niedługo trzymam za nas mocno kciuki dziewczyny
 
reklama
no ale sie boje przed tym transferem..strasznie .. nie wiem dlaczego

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo Ci zalezy, bo boisz sie, ze moze Ci zabraknac czasu.. przepraszam, ze tak napisalam ale przy takiej chorobie wszystko sie moze zdarzyc. Musisz jakos znalezc sposob na relaks, bo stres bardzo szkodzi przy staraniach. Tylko latwo sie to mowi a trudniej zrobic. Ja wierze w to kochana, ze teraz jest Wasz czas, czas na wielkie szczescie. Za chwile wszystko sie odmieni, wierze w to mocno.
 
Bo Ci zalezy, bo boisz sie, ze moze Ci zabraknac czasu.. przepraszam, ze tak napisalam ale przy takiej chorobie wszystko sie moze zdarzyc. Musisz jakos znalezc sposob na relaks, bo stres bardzo szkodzi przy staraniach. Tylko latwo sie to mowi a trudniej zrobic. Ja wierze w to kochana, ze teraz jest Wasz czas, czas na wielkie szczescie. Za chwile wszystko sie odmieni, wierze w to mocno.
no moze byc... oj ciezko jest to fakt ale chcemy bardzo dzidziusia.. nie chce zawiesc meza... pierwszy raz nie udał sie przeze mnie ...przez niewiedze :( dlatego teraz moze takie obawy..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no moze byc... oj ciezko jest to fakt ale chcemy bardzo dzidziusia.. nie chce zawiesc meza... pierwszy raz nie udał sie przeze mnie ...przez niewiedze :( dlatego teraz moze takie obawy..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana będzie dobrze nic się nie martw każda z nas zawsze ma większą wiedzę z kolejnym transferem dlatego z kolejnym mamy jeszcze większe szanse bo wiemy już jak postąpić [emoji4] będzie dobrze trzymam kciuki [emoji110] [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no moze byc... oj ciezko jest to fakt ale chcemy bardzo dzidziusia.. nie chce zawiesc meza... pierwszy raz nie udał sie przeze mnie ...przez niewiedze :( dlatego teraz moze takie obawy..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego uwazasz ze przez Ciebie i niewiedze?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlaczego uwazasz ze przez Ciebie i niewiedze?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
wyobrazcie sobie ze faminite brałam doustnie zamiast dopochwowo poprostu zle zrozumiałam lekarke... a potem wypłyneło ze mnie bardzo duzo wody podejzewam ze to był moje fasolki :( ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro mam wizytę podglądowa i jedynie czym jestem przerażona to zastrzyk z Cetrotide(myślałam że Gonal F to moje max).. ..jak ja się taką pierdola przejmuje to co ja zrobię przed punkcja i transferem. Mam nadzieję że jutro się już dowiem czy punkcja w czwartek czy w piątek! 3majcie kciuki żeby wszystko poszło ok! =)
 
reklama
Do góry