reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byłam u lekarza który współpracuje (ma tam znajomego profesora i wysyła tam swoje pacjentki) z klinika w Białymstoku i tam nie robią tego. W Invicta powiedzieli mi ze to badanie jest ich wymogiem takim dodatkowym zabezpieczeniem do podpisywanej umowy i ze nie jest objęte normami WHO

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Czyli z twojej wypowiedzi wnioskuje ze mowisz o Artemidzie i prof Wołczynskim. No widzisz to wlasnie moja poprzednia klinika ktora nie zrobila nic poza transferowaniem przy moich 3 probach. Diagnostyka na poziomie 1 sama robilam wszystko na wlasna reke. A przy 3 podejsciu przy problemach z nasieniem.nawet nie chcieli nawet powtorzyc badan nasienia po 7 miesiacach przerwy od poprzedniego podejscia. Kiedys Artemida byla dobra klinika teraz niestety liczy sie kasa
 
Cholera. Wyszedł mi helikobakter :(
I co teraz? Muszę odłożyć stymulację czy to przed transferem trzeba wyleczyć? I jak się to leczy? Rodzinny czy czekać na Paśnika?
K...wa! Ciągle coś :(
A czy robiłaś badanie z krwi? Czy z kału.
Mi immunolog powiedział że z krwi badanie mówi że miałam kiedy styczność z tą bakterią, nie jest to miarodajne badanie. Najlepiej oznaczyć antygen tej bakterii z kału.
 
Kochana odluz transfer i szykuj sie na wizyte u reumatologa dobrego reumatologa. Dobrze kojarze ze jestes z Wawy wiec idz do Wimu z pilnym skierowaniem niech diagnozuja cie w kierunku chorob reumatologicznych rzs toczen zzsk i paru jeszcze innych. Czy masz hashimoto ? Te przeciwciala tez moga wystepowac przy hashimoto. Moj immunolog z Gdanska powiedzial ze najpierw bedzie wspolnie z reumatologiem wykluczac podejrzenie choroby reumatologicznej a dopiero po ich wykluczeniu da mi zielone swiatlo na lekach do kolejnej proby.

Hashimoto teoretycznie nie mam. W ogóle wszystkie inne badania mi wychodzą bardzo dobrze (jeśli nie idealnie). Na wtorek jestem umowiona do Pasnika i zobaczę co powie. Jeśli odesle do reumatologa to się dostosuje i będę leczyla. Jutro ANA3 zrobię to może na wtorek wynik już będzie.
 
Cholera. Wyszedł mi helikobakter :(
I co teraz? Muszę odłożyć stymulację czy to przed transferem trzeba wyleczyć? I jak się to leczy? Rodzinny czy czekać na Paśnika?
K...wa! Ciągle coś :(

Właśnie najgorsze jest to, że człowiek ma przymusowe przerwy i wtedy nic złego się nie dzieje. A jak ma być stymulacja czy transfer to zaczynają się problemy pojawiać :(
 
reklama
Do góry