reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boję się trochę, że Paśnik nie naciąga na badania, za to wszystkim jak leci zleca szczepienia czy trzeba czy nie.
Ale nie zawsze kazdemu zaleca szczepienia. Niektore dziewczyny przy rozwalonych cytokinach maja tylko leczenie immunosupresyjne. Raczej to Malinowski jest za szczepieniami dla wszystkich czy sa potrzebne czy nie
 
reklama
Mam bardzo wysokie AMH i w trakcie stymulacji na 15 jajek wychodowalam 30 ... 10 wykorzystałam ,12 zamrozilam a 8 oddałam być może i te 12 jeszcze oddam. Jak mi one nie mogą dac szczescia to może komuś dadzą... a do nieba to wezmą mnie od razy odrzutowcem a nie windą za tak dobry uczynek;) teraz zastanawiam się jak zostać dawczynia szpiku...tylko poczekam az sytuacją unormuje się z leczeniem i moja burza hormonalna też się uspokoi :)
Napewno nie w trakcie staran i nie w ciazy ani karmiac piersia. Warunek to wazyc powyzej 50 kg brak chorob tarczycy i innych chorob z autoagresji. Przez pol roku od badan na dawce nie mozna byc na rzadnych lekach a tym bardziej hormonalnych. Nie mozna miec zabiegow ktore narazaja na zakarzenie czyli punkcja odpada. To tak w duzym skrocie :)
Szczytny cel kochana ja zawsze chcialam zostac dawca a tym bardziej jak pracowalam na hematologi ale niestety hashimoto skreslilo mnie w przedbiegach
 
Oto mój dzisiejszy cukiereczek [emoji7]

1509474722-b69f1d9a60b06c07-aaaaaa.jpeg




"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Cudo cudo juz mowilam :) gratuluje
 
reklama
Do góry