reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@hope322 mocne kciuki za Twoja kruszynke, niech zostanie z Toba i zdrowo rosnie!

Trzymam tez mocno kciukasy za Ciebie i Twoja kruszynkę!

Ja dzisiaj leżę grzecznie i wyobrażam sobie jak moj zarodek sie przytula do mnie i jest mu dobrze! Staram sie do niego mówić i namawiać żeby został [emoji3]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy ktora z Was miala bol w odcinku ledzwiowym po ovitrellu? Wzielam wczoraj wieczorem i dzisiaj bardzo bola mnie plecy i jajniki :( Nie moge sobie przypomniec czy poprzednim razem tez tak mialam..
 
Transfer miałam 26.09 - 5 dniowy zarodek. Lekarka jeszcze przed usg mówi, że powinien mieć około 15 mm. I pach wyszło dokładnie tyle. Książkowy przykład.
Super.To ja jestem tydzień za Tobą mam taka apke asystent ciążowy tam mi pokazuje że dziś 7 tydzień się zaczął i wszystko się zgadza .U lekarza jeszcze nie byłam Ale czekam z niecierpliwością
 
Super.To ja jestem tydzień za Tobą mam taka apke asystent ciążowy tam mi pokazuje że dziś 7 tydzień się zaczął i wszystko się zgadza .U lekarza jeszcze nie byłam Ale czekam z niecierpliwością
Też mam coś podobnego zainstalowanego. Ale Ty jakoś późno masz tą pierwszą wizytę. Jeszcze dwa tygodnie. Ja miałam dokładnie 3 tygodnie po pozytywnej becie. Ale Ty już za to zobaczysz dużo więcej :)
 
Też mam coś podobnego zainstalowanego. Ale Ty jakoś późno masz tą pierwszą wizytę. Jeszcze dwa tygodnie. Ja miałam dokładnie 3 tygodnie po pozytywnej becie. Ale Ty już za to zobaczysz dużo więcej :)
Chodze do szpitala tak mi ustalili choć wolałam wcześniej mieć.Trudno jakoś to minie.
 
reklama
Trzymam tez mocno kciukasy za Ciebie i Twoja kruszynkę!

Ja dzisiaj leżę grzecznie i wyobrażam sobie jak moj zarodek sie przytula do mnie i jest mu dobrze! Staram sie do niego mówić i namawiać żeby został [emoji3]
Ja juz leze z moim malenstwem w domu. Blastus jest klasy 5AA. W ogole to zdziwilam sie, bo ostatnio embriolog mi mowila ze zostaly mi 2 takie same jak poprzednio czyli 5BA a okazalo sie, ze dzisiejsza ma wlasnie 5AA i ostatnia moja kruszynka ma az 6BA. Wychodzi na to, ze podaja mi kolejno od najslabszej. W ogole to dzisiaj mnie zaszczyt kopnal, bo jedyny facet w klinice pan profesor robil mi transfer, wyjatkowo mialam dzisiaj oprocz usg dopochwowego to tez te przed brzuch. Profesorek cierpliwie mi wszystko tlumaczyl i nawet pokazal na usg cialko zolte, bo uparlam sie, ze chce zobaczyc :p
Ku mojemu zdziwieniu mam brac 3x1 crinone, tak na wszelki wypadek, bo twierdzi, ze progesteronu nie przedawkuje. Srednio mi sie to podoba ale jak mus to mus.
Ach, nie wazne, szczesliwa teraz jestem, ze w koncu przyszedl ten dzien. Bete mam za 9 dni a Ty?
 
Do góry