reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana one są albo dodatnie albo ujemne (chyba??). Z diagnostyki więcej info nie dostaniesz, musisz skonsultować z lekarzem - chyba w tym przypadku najlepszy będzie immunolog, bo narazie trzeba na to patrzeć pod kątem ciąży.

Myślałam że coś więcej na pliku pdf zobaczę. Napiszę jutro do mojej dr , może Ona kogoś poleci. Tego to się nie spodziewałam...
 
reklama
No właśnie te wyniki nie wyglądają zbyt dobrze. Szczegółów jeszcze nie mam, bo narazie sama informacja ze dodatnie. Oczywiście wcześniej się tym nie interesowalam ale skoro masz wiedzę na ten temat to też może miałaś z tym problem?

U mnie akurat tez immuno ale ja miałam ATPo cytokiny i nk ale wiem ze jak byłam u Paśnika to powiedział że dobrze ze ANA jest ujemne bo tu już temat jest trudniejszy . Nie wiem skąd jesteś ale polecam Ci go bardzo APC Łódź .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam że coś więcej na pliku pdf zobaczę. Napiszę jutro do mojej dr , może Ona kogoś poleci. Tego to się nie spodziewałam...
no właśnie... szczerze mówiąc to na Twoim miejscu chyba bym nie podchodziła w tym cyklu do transferu kochana to zaczynam czytać coś na ten temat i chyba powinnaś się trochę przeleczyć immunosupresantami... Jak znajdę coś ciekawego to Ci podeślę. Chyba, że dziewczyny z tym problemem coś podpowiedzą!
 
reklama
U mnie akurat tez immuno ale ja miałam ATPo cytokiny i nk ale wiem ze jak byłam u Paśnika to powiedział że dobrze ze ANA jest ujemne bo tu już temat jest trudniejszy . Nie wiem skąd jesteś ale polecam Ci go bardzo APC Łódź .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na szczęście do Lodzi mam niedaleko więc porozmawiaj jutro z moją dr i jednocześnie dzwonię do Łodzi...
 
Do góry