reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no cóż... odebrałam swoją betę. teraz nadszedł czas żałoby i beznadziejności. Muszę się poużalać nad sobą dlatego znikam na jakiś czas.

Za wszystkie testujące kciuki a wszystkie zaciążone przytulam ciepło.
kochana nie znikaj na długo! Dopiero co się ujawniłaś ;) U nas jest fajnie i wesoło, tych niefajnych wiadomości nie lubimy ale szybko puszczamy je w niepamięć i walczymy ostro!! :) Trzymam kciuki za następne podejście. Póki co to coś chlapnij, popłacz, a potem cycki w górę i wróć do nas :*
 
reklama
Może pomyślę o czyms takim. Chyba jestem przewrażliwiona...
Pewnie tak, kazda z nas sie martwi o kropki. Ja robilam te testy w ciazy, bo infekcje sa niebezpieczne. Poza tym w DK sa wyznaczone terminy badan i nie mialalam mozliwosci tak bez zadnych objawow isc i sie zbadac, wiec dla swietego spokoju robilam sobie takie testy co jakis czas.
 
Inni bardziej na to zasługują, czuje że los niesłusznie był w stosunku do mnie łaskawy ponieważ moja walka była krótsza niż u innych tu osób.To jest niesprawiedliwe. Życie jest niesprawiedliwe. Powinnam się cieszyć, ale teraz jeszcze bardziej przeżywam to ze niektórym osoba dzisiaj nie wyszło.
nie każdy musi schodzić w najgłębsze części piekła, żeby mógł dostać swoje upragnione szczęście i tego się trzymaj! Na pewno dużo przeszłaś, o czym świadczy sam fakt, że jesteś na takim forum... Ciesz się teraz swoim szczęściem i nas nie opuszczaj, wrzucaj piękne zdjątka malucha, dopinguj, bo nam starającym się dodaje to nadziei! :*
 
reklama
Do góry