reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana No niestety świadczy to o chorobie autoimmunologicznej . Żeby wiedzieć jaka to dokładnie to musisz poszerzyć panel badań .Może być związana z reumatologia , endokrynologia i być przyczyna poronień lub nie możności zajścia w ciąże. Musisz na bank znaleźć dobrego immunologa .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie te wyniki nie wyglądają zbyt dobrze. Szczegółów jeszcze nie mam, bo narazie sama informacja ze dodatnie. Oczywiście wcześniej się tym nie interesowalam ale skoro masz wiedzę na ten temat to też może miałaś z tym problem?
 
Rzadko tu się odzywać, ale codziennie sumiennie Was podczytuje i trzymałam kciuki za wszystkie które dzisiaj betowaly, życzyłam wam jak najlepiej- szczególnie Tobie tamiza i jest mi bardzo smutno że Ci się nie udało. Sama dopiero teraz odebrałam wynik bety i 11dpt ...629. Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ to moje pierwsze podejście i chyba się udało i jest mi jeszcze bardziej szkoda tych dziewczyn, które tyle walczą i mają ciągle pod górkę. Zastanawiam się dlaczego mi przypadło te szczęście a nie innym. Życzę Wam wszystkim z całego serca aby szczęście w końcu do Was się uśmiechnęło :-D:-D

Gratulacje. Szczesciara :)
 
nie każdy musi schodzić w najgłębsze części piekła, żeby mógł dostać swoje upragnione szczęście i tego się trzymaj! Na pewno dużo przeszłaś, o czym świadczy sam fakt, że jesteś na takim forum... Ciesz się teraz swoim szczęściem i nas nie opuszczaj, wrzucaj piękne zdjątka malucha, dopinguj, bo nam starającym się dodaje to nadziei! :*
Dziękuję bardzo, będę się dzielić wszystkim informacjami, mam nadzieję ze bardziej tymi pozytywnymi niż negatywnymi. Mam pytanko ponieważ zastanawiam się czy moja beta nie jest za wysoka?. Miałam podanego 5 dniowego zarodka 4aa , jest 11 dpt a beta 629 nie jest za wysoką?
 
Ja jutro zaczynam stymulacje. Mąż powiedział że on na pewno mi zastrzykow nie zrobi :/:/ poszlabym do przychodni zeby mi zrobili ten zastrzyk ale jutro święto w całych Niemczech i pozamykane:/
Do niedzieli biore Gonal F a w poniedziałek idę na usg itd. Ktoras z was chodziła na zastrzyki do przychodni? Czy tylko ja taki cykor..

Ja robiłam sama. Ale zastrzykow nigdy się nie bałam więc to może dlatego.
 
No właśnie te wyniki nie wyglądają zbyt dobrze. Szczegółów jeszcze nie mam, bo narazie sama informacja ze dodatnie. Oczywiście wcześniej się tym nie interesowalam ale skoro masz wiedzę na ten temat to też może miałaś z tym problem?
Kochana one są albo dodatnie albo ujemne (chyba??). Z diagnostyki więcej info nie dostaniesz, musisz skonsultować z lekarzem - chyba w tym przypadku najlepszy będzie immunolog, bo narazie trzeba na to patrzeć pod kątem ciąży.
 
Dziękuję bardzo, będę się dzielić wszystkim informacjami, mam nadzieję ze bardziej tymi pozytywnymi niż negatywnymi. Mam pytanko ponieważ zastanawiam się czy moja beta nie jest za wysoka?. Miałam podanego 5 dniowego zarodka 4aa , jest 11 dpt a beta 629 nie jest za wysoką?
Na pewno nie :) Piękna, możesz się umawiać na wizytę pęcherzykową - za jakieś 2 dni - o ile nie juz, powinien być widoczny pęcherzyk w macicy :)
 
reklama
Do góry