reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem co przyniesie czas, narzazie to mam dość tej całej procedury i tych wszystkich niemiłych informacji. Czy się zdecyduję KD, nie wiem może kiedyś o tym pomyślę, albo sobie całkowicie odpuszczę. Tymczasem dzwoniła embriolog ,że tylko jedna rokuje na blastę ale czy dotrwa do jutra to jeszcze długa droga - zadzwonią czy w ogóle będzie transfer.
Dobiło mnie to wszystko , chyba dostałam ładnego kopa od losu.
Niestety nie tylko Ty czujesz się jakby los z Ciebie drwił... najważniejsze to nie dać mu za wygraną! Do jutra jeszcze jest czas na wiarę, Twój kropek teraz walczy i my musimy w niego wierzyć!!
 
Przepraszam, że tak smęcę ale trudno o wiarę gdy rozum podpowiada co innego.
Iskierka zawsze się gdzieś tli .....................
Wiem doskonale. A my po tu tu jesteśmy abyś sobie mogła posmęcić jak będziesz tego potrzebowała :-)
Ja też walczyłam o moje Blastki, wierzyłam,że jak nam się uda utrzymać zarodki do 5 doby to już będzie nasz sukces, a teraz okazało się,że Blastki są ale "kiepskiej jakości" słowa dr... I tez mam wrażenie,że za każdym razem zamiast być lepiej, jest gorzej i życie ze mnie drwi...
 
reklama
Do góry