reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana wiem, ze jest ciezkie, ja przezylam smierc swojego synka, wiec moge sie domyslac co teraz przezywasz.. mam nadzieje, ze Ciebie takie nieszczescie ominie i bedziecie sie razem cieszyc ze swojego dzieciatka. Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji173]️
dał by Bóg nam przerzyc razem do poznej starosci...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rety... są to sytuacje w których nie ma odpowiednich słów. Trzeba głęboko wierzyć,że zmiana leku przyniesie sukces! trzymajcie się kochani
 
No dokladnie, dlatego napisalam, ze ja moczylam nogi w goracej wodzie jak mi sie okres spoznial i nie moglam sie doczekac pierwszego podejscia do crio. Absolutnie odradzam taki "zabieg" po transferze, bo moze sie to zle skanczyc. W ciazy goraca woda jest zabroniona, bo moze dojsc do poronienia.
acha, zle zrozumialam :) . tak, dokladnie
 
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie można się poddawać! Pamiętaj ze musisz być silna za męża, jak on zobaczy ze zwatpilas straci siły do walki . Bądź silna [emoji173]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
reklama
najgorsze ze nie wiem jak to powiedziec mezowi...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mogę się tylko domyślać, ja nie wiedziałam jak powiedzieć po crio,że znowu się nie udało i wiem że był to dla niego mega cios to tym bardziej nie jestem w stanie ogarnąć tego co Wy przeżywacie. Mam nadzieję,że życie wynagrodzi Wam w końcu to całe cierpienie
 
Do góry