reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czemu ziemne są złe?
bo to nawet nie są orzechy tylko nasiona roślin strączkowych, czyli coś w stylu grochu :D
Orócz tego, że są kaloryczne, to nie mają żadnych wartości odżywczych: przede wszystkim zawierają sporo kwasów tłuszczowych omega-6, których w żywności krajów zachodnich jest już i tak za dużo; kwasy te przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych. A w naszym przypadku chodzi o omega-3 ;)
 
Doskonale Cię rozumiem kochana i czuję dokładnie to samo co Ty :(
Wiesz bardzo się staram cieszyć ale jak słyszę że w sumie to się nie staraliśmy a samo wyszło i jest to takie męczące to zastanawiam się jak to możliwe dla mnie jest to takie nierealne zajść w ciążę tak po prostu po tylu próbach i 2 nieudanych ciążach że aż nie wiem nawet co o tym myśleć poza tym że jest mi strasznie przykro i chce mi się płakać [emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi jakie 100 jednostek zostało i specjalnie jak głupia trzymałam w lodówce przez 3 miesiące bo stwierdziłam że się przyda a tu dupa i ch...j mnie strzelił bo wszystkie wiemy jaka to kasa.
ja chyba jedna dawke z tego pena wzielam i tez trzymalam ze w razie w to mi sie przyda , ale ze sie udalo to myslalam ze moze ktos dkorzysta, no szkoda :(
 
a co robicie ze zuzytymi strzykawkami i iglami z ptolutexu i fraxipariny, pytalam u mnie w klinice ale powiedzialy ze one tylko maja na swoje zuzyte igly . mam tego cala reklamowke i nie wiem gdzie wyrzucic :(
 
bo to nawet nie są orzechy tylko nasiona roślin strączkowych, czyli coś w stylu grochu :D
Orócz tego, że są kaloryczne, to nie mają żadnych wartości odżywczych: przede wszystkim zawierają sporo kwasów tłuszczowych omega-6, których w żywności krajów zachodnich jest już i tak za dużo; kwasy te przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych. A w naszym przypadku chodzi o omega-3 ;)
a matko i babko! a ja żarłam ziemne jak małpa kit :D
 
a co robicie ze zuzytymi strzykawkami i iglami z ptolutexu i fraxipariny, pytalam u mnie w klinice ale powiedzialy ze one tylko maja na swoje zuzyte igly . mam tego cala reklamowke i nie wiem gdzie wyrzucic :(
ja igły wrzucałam do pojemniczka po spirytusie zurzytym zeby nikt sie nie pokół i do czarnego smietnika a strzykawki do plastiku ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz bardzo się staram cieszyć ale jak słyszę że w sumie to się nie staraliśmy a samo wyszło i jest to takie męczące to zastanawiam się jak to możliwe dla mnie jest to takie nierealne zajść w ciążę tak po prostu po tylu próbach i 2 nieudanych ciążach że aż nie wiem nawet co o tym myśleć poza tym że jest mi strasznie przykro i chce mi się płakać [emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie była dziś w odwiedziny bratowa - termin porodu ma za jakieś 1,5 tygodnia, oprócz tego w środę była u lekarza i jej powiedział, że wszystko ok i ciąża już jest donoszona, więc jakby zaczął się poród to spokojnie jechać, a jak nie to za tydzien żeby przyszła do kontroli to przy okazji jeszcze małą "zważy" i sprawdzi czy wsio ok a ta oburzona, że gin ją chyba na kolejną stowkę chce naciągnąć... BO PO CO MA JECHAĆ SKORO WSZYSTKO JEST OK I JESZCZE W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK MA KTG... cycki mi jebły o podłogę!!! wcale nie są znowu aż tacy biedni, a dla dobra dziecka stówki żałują... :confused::confused::confused::angry::angry::angry: kuźwa syty głodnego nie zrozumie... ja bym co drugi dzień na taką wizytę za stówkę mogła latać, byle ktoś mi powtarzał, że wszystko jest ok :(
 
reklama
Wiesz bardzo się staram cieszyć ale jak słyszę że w sumie to się nie staraliśmy a samo wyszło i jest to takie męczące to zastanawiam się jak to możliwe dla mnie jest to takie nierealne zajść w ciążę tak po prostu po tylu próbach i 2 nieudanych ciążach że aż nie wiem nawet co o tym myśleć poza tym że jest mi strasznie przykro i chce mi się płakać [emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatnio szwagierka "ucieszyła" że znowu jest w ciązy i starali się strasznie długo bo 4 miesiące. jak nam o tym powiedziała to spojrzałam na mojego męża i serce mi pękło...
 
Do góry