reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak do crio podchodzilam na sztucznym. Nie nie robilam żadnych dodatkowych badan. Tylko AH mialam na obydwu.
Kochana bedzie dobrze uwierz w swoje kropeczki. Te moje zobacz jak ladnie sie u mnie teraz rozwijaja a jakie zawody karate sobie urzadzaja [emoji6] [emoji1]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?
Dziękuję! Dajesz nadzieję. Zazdroszczę Babelków pod serduchem! Trzymajcie się.
 
Moja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?
Dziękuję! Dajesz nadzieję. Zazdroszczę Babelków pod serduchem! Trzymajcie się.
Wlasnie rozne sa opinie co do tego AH przy blastkach ale moze to tez mialo jakis wplyw ze sie udalo i obydwa ze mna zostaly.
Trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak was czytam i chyba mnie namówiłyście na tą łódź... jak się jeszcze te 2 transfery nie powiodą (czego nie biorę od uwagę) bo będę jeździć do tej łodzi i koniec kropka... :)
Nawet si nie przyzwyczajaj do tej myśli. Jak jeszcze raz usłyszę "o ile się uda" to spiorę na gołą dupkę
 
Moja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?
Dziękuję! Dajesz nadzieję. Zazdroszczę Babelków pod serduchem! Trzymajcie się.
Taka kartke dostalam od embriologa po crio transferze
1509116945-05cf479cb7d1be6f-aaaaaa.jpeg
1509116968-0bde36d939870f47-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC

Jeśli Cię to pocieszy , to ja miałam tylko jedna blastke klasy 1BC , dzisiaj mam 22dpt a moja beta wynosi prawie 17 tys .
Także uwierz w swoje maluchy i daj im szanse. Bo kto jak nie Ty ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Jeśli Cię to pocieszy , to ja miałam tylko jedna blastke klasy 1BC , dzisiaj mam 22dpt a moja beta wynosi prawie 17 tys .
Także uwierz w swoje maluchy i daj im szanse. Bo kto jakie Ty ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow! Piękna beta. Gratuluję z calego serca. No i budzicie we mnie nadzieję... dziękuję!
 
reklama
Do góry