reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie mnie też bo u mnie dalej nic a nic zero objawów poza tym że od progesteronu cycki mnie bolą i że mam od niego od rana do wieczora tak średnio między 36,8 a 37,2 pod pachą i w buzi na termometrze rtęciowym i elektronicznym. To jednak tylko wynik leków ale zero plamienia implantacyjnego ani żadnych innych oznak.
A o co chodzi z tym mierzeniem tempki?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ty zaczynasz w tym cyklu przygotowania do crio??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zaczynam... od soboty mam dużo leków łącznie z wiagra męska,pani pielęgniarka wypisujac receptę mówi do męża ile opakowań czy ma jakiś zapas w domu a on na to ale to dla żony,ona na mnie tak patrzy dziwnie i mówi do niego przecież to dla mężczyzn... może myślała że mam pysiora zamiast dziurki... ze jesteśmy jakaś nietypowa para ;) fakt włosy na brodzie od leków zaczęły mi rosnąć ale na czas wydepilowane więc raczej nie powinna ich widzieć ;)
 
Czesc Dziewczyny,
Obserwuje Was od jakiegos czasu i jestem pod wrazeniem jak bardzo jestescie zaangazowane we wzajemna pomoc i udzielanie wsparcia. Widze, ze tu juz sie nawiazaly prawdziwe przyjaznie :)To jest niezwykle budujace.
Trzymam za wszystkie z Was kciuki!
Przedstawie sie krociutko. Jestem w trakcie stymulacji (8 dzien). Zaraz do tego wroce.
To moje trzecie podejscie. Pierwsze niedokonczone - przeszkodzil mi torbiel. Drugie nieudane :( Pierwsze dwa w Krk w Artvimedzie. Teraz przenioslam sie do Gamety w Lodzi. Czy ktoras z Was tam sie leczy?

Aktualnie biore Puregon (podwyzszona dawke gdyz mam za niski Estradiol - stan na wczoraj - 230 - co myslicie?), Menopur i gonapeptyl. Nienawidze zastrzykow..ale jakos wytrzymuje. Mam 10 pecherzykow z czego trzy nie rokuja. Reszta rosnie nierowno..
jutro mam badanie estradiolu i sprawdzenie pecherzykow. Mam nadzieje ze podniesiona dawka wczoraj (ze 150 do 200 pomogla..).

Przepraszam, ze sie tak rozpisalam.. Punkcje wstepnie mam na 2ego ustalona. Jesli wszystko pojdzie dobrze. Czy ktoras z Was miala niski estradiol, a potem sie podniosl i wszystko poszlo bez komplikacji?

Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry