reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja w tym roku akurat będę odliczać dni do spotkania z naszą córeczką, ale doskonale pamiętam przepłakane święta przez ostatnie dwa lata...
Ja siedem lat słuchałam od teściowej i "wnuka dla mnie" taka była wredna... A teraz może synuś będzie już z nami albo chwilę po świętach będziemy się z nim witać[emoji173]

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Szkoda, że dziś nie będą do Ciebie dzwonili. Zawsze to spokojniejszy wieczór by był. Wierzę jednak ze będzie wystarczająca ilość z której powstaną piękne zarodki
Nie wiem mi nie powiedzieli ile jest dojrzałych, pobrali 8, a dopiero za dwa dni mam dzwonić co dalej chyba oszaleje. Poza tym mam traumę po ostatniej punkcji gdzie z 8 pobrali 4, 2 dojrzałe i jeden tylko zarodek.
 
Hej dziewczyny przełożyłam wizytę na wcześniejszą godzinę :) i raczej będę musiała sama jechać bo M będzie chyba jechał dorobić zawsze razem jeździmy ale kasa też jest potrzebna więc pojadę sama :) okaże sie jutro czy sama czy razem ale tak sie cieszę że ta wizyta już jutro tyle na nią czekałam i sie doczekalam zobaczymy co powie jaki plan co dalej ale juz bliżej upragnionego celu jestem tak sie cieszę
na która masz wizyte?
 
reklama
Do góry