reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny
Dołączam się do życzeń! :-)))
 
Hahaha to się dogadaliśmy :) wiesz co ja mam taki z Niemiec sprowadzany bo nas po wsi jeździ babka i sprzedaje różnoraką chemię z Niemiec. Proszki, płyny, spreje i co tylko chcesz i ma właśnie taki płyn który generalnie jest przeznaczony do kuchni że można nim blaty kuchenne wycierać i nawet deski do krojenia no właśnie jest do tego żeby podobno 99 % bakterii usunąć i rzeczy nim umyte mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością kupiliśmy go już kiedyś do kuchni a przed pierwszym transferem chyba z 5 butelek na zapas i tak wszystkie szafki w moim pokoju, telewizor, parapet a nawet podłogę z wodą i tym płynem miałam "odkażany". Czy to działa nie wiem ale jednak bardziej ufam tym niemieckim typowo środkom niż tym na Polskę czy w Polsce robionym. Niestety przykładem są chociażby proszki...
A więc podaj prosze nazwę, może ja też poszukam. U nas też jest taka chemia z Niemiec ;-)
 
Wspaniałe, gratuluję z całego serca. Takie szczesliwe zakończenie u kogoś kto był w podobnej sytuacji jak my daje wielka nadzieję i jeszcze bardziej cieszy :)

Bardzo sie ciesze, nie traccie nadziei, tym bardziej, ze u nas udalo sie za pierwszym razem. Zycze takiego samego finalu wszystkim [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry