reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale to chyba zarówno przy udanym jak nieudanym chyba więc trudno stwierdzić czy to dobrze.... Ale będę się trzymać wersji że dobrze :) dziś rano 37 pod pachą
I 37 w buzi przy termometrze rtęciowym a elektroniczny (jakoś mniej im wierzę dlatego mam zawsze rtęciowy) pokazał tu i tu 36,8. No więc zobaczymy.... A Tobie po nieudanym spadła a po udanym się utrzymała?



Fantastycznie gratuluję oby każda z nas tak mogła się niebawem chwalić.

No ja miałam 2 udane wiec w sumie nie wiem jak jest jak nie ma implantacji...


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
0
 

Załączniki

  • WP_20171025_09_45_55_Pro.jpg
    WP_20171025_09_45_55_Pro.jpg
    439,5 KB · Wyświetleń: 309
Ostatnia edycja:
Dziewuszki powodzenia dziś!
@Kikuli to dziś ten dzień! Dużo miłości!
@zylwia udanej konsultacji
@Ilona 88 już nie długo :) Pięknych chwil dla uszu :)
@Joko86 samych dobrych wiadomości na wizycie :)

U mnie dziś 2dpt od wczoraj takie promieniujące kłucie prawego jajnika, dziś w nocy było to na tyle uciążliwe, że miałam przerwę w dostawie snu między 3a4. Oczywiście leżałam i myślałam "co jeśli?". Zaczęłam się zadręczać, że jeśli nie wyjdzie to zostałam z niczym, wciąż rosnąca adrenalina sprawiała, że byłam coraz mniej senna.
 
Moja heparyna nazywa się Neoparin i jest chyba najbardziej bolącą heparyną ze wszystkich. Serio. Masakrycznie boli jej wstrzykiwanie. Kiedyś jeszcze po laparoskopii miałam inną i czułam tylko ukłucie no i że ten płyn się rozchodzi jak zastrzyki podczas stymulacji a tu to normalnie ten roztwór jest okropny i muszę zęby zaciskać jak go wstrzykuje. Feeeee....
Ja też biorę Neoparin , ale przelewem roztwór do insulinówki i duża różnica wkłucie prawie nie boli. [emoji4]Polecam

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny miałyście na początku ciąży twardy brzuch ? ja mam bardzo twardy i przeszkadza mi nawet w schylaniu się a o spaniu na brzuchu nie ma mowy..
Drugie, głupie pytanie. Co myślicie o robieniu paznokci hybrydowych w pierwszym trymestrze ? Ja zawsze mam zrobione a teraz jak chciałam sobie znowu zrobić to parę osób mi odradziło w pierwszym trymestrze. Myślicie że to naprawdę takie niedobre ???
Ja też mam twardawy, ale wydaje mi się, że to wynik zastrzyków...a hybrydy to ja noszę, nawet w piątek robiłam, jest taki fajny blog - mamaginekolog, bardzo polecam, bo tam kobieta ginekolog, która również stara się o ciążę, jedno dziecko ma, ale dwójkę już straciła, sporo rozwiewa wątpliwości. Na temat hybrydy też u niej czytałam przed zrobieniem - ona podczas ciąży zakładała sobie je cały czas i gwarantuje, że nie szkodzą. Ja noszę...
 
reklama
Ty się martwisz że coś czujesz a ja że nie czuję nic a powinny się skarby wczepiać w endo. A ja nic a nic nie czuję...
MoKa ja od transferu nic a nic nie czułam. Żadnego plamienia implantacyjnego, bóli itp. Teraz jestem w 7 tc i dalej nic nie czuję. Żadnych mdłości, nudności, wymiotów, zachcianek. Także brak objawów to też dobry objaw. Nie analizuj aż tak tego wszystkiego bo tylko zwariujesz. Co ma być to będzie. Kropki mają się dobrze u mamusi i zostaną tam kolejne 8 miesięcy.
 
Do góry