reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz Cie odpadły? ;-) no to Maly Czlowieczek zadomowil sie u Ciebie juz na dobre! Super :-)
A plamienia ustały??

Z plamienia bez zmian, powoli zaczynam sie do nich przyzwyczajać [emoji58]
A u Ciebie jak samopoczucie? Robisz dzisiaj betę?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Z plamienia bez zmian, powoli zaczynam sie do nich przyzwyczajać [emoji58]
A u Ciebie jak samopoczucie? Robisz dzisiaj betę?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Dzis jeszcze nie, zrobię tak jak mialam w zaleceniach aby od razu móc dzwonic.do kliniki i działać dalej :-)
Samopoczucie... różnie. Przygotowywuje powoli m na to,że sie nie udalo a jakas maleńka część mnie czasami liczy na cud... ale coraz mniej. Chociaż zupelnie nic sie nie dzieje @ sie nie rozkrecila i nawet bóli miesiaczkowych nie ma,ale obstawiam że to leki robią swoje.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już pażdziernik - Miesiąc ten spoczynku nie chce dać, każe orać, każe siać. Także dziewczyny siejmy i po 9 miesiącach zbierajmy! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-25 zylwia wizyta w nowej klinice
2017-10-25 Ilona88 wizyta na fundusz +KTG
2017-10-25 Joko86 USG III trymestru

2017-10-26 Evelin83 badania prenatalne
2017-10-26 Oska Wizyta kontrolna-34t1d
2017-10-26 M@gda Wizyta kontrolna
2017-10-27 anett96 wizyta przed kolejnym podejściem
2017-10-27 Vinszka usg połówkowe (22t+1d)
2017-10-27 tusiaczzek1988 wizyta kontrolna+USG (32t4d)
2017-10-27 asinka89 wizyta kontrolna
2017-10-30 ajka89 usg serduszkowe
2017-10-31 jasani usg serduszkowe :)
2017-10-31 Mruch Crio transfer II podejscie (5dniowy)
2017-11-01 hope322 Criotransfer blastusia ✊
2017-11-03 Joko86 wizyta u lekarza prowadzącego ciąże

2017-11-13 Ilona88 termin porodu
2017-12-06 Oska305 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-12 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu ( ET: 28.03.2017 )
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-28 klodine termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu
2018-01-07 dreamscometrue termin porodu ( ET: 24.04.2017 )
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny
 
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny
Kciuki zacisniete

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny

Dziewczyny, wszystkiego co najlepsze w ten piękny środowy dzień. @zylwia mam nadzieję że wizyta będzie udana i spodoba Ci się klinika i moja dr :).
@Joko86 i @Ilona88 - miłego podgladania.
@Kikuli nie znam ale cieszę się że termin przywitania Maluszka na świecie się zbliża. Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
 
Ja od początku mam 0,4 i żadnych takich objawów. Raz musiałam sobie w naczynko wbić bo trochę krwi mi poleciało ale nie mam aż takich jazd więc może @tamiza zadzwoń jednak do lekarza.



U mnie na szczęście dzień przed transferem mąż wypucował pokój w którym teraz śpię takim antybakteryjnym płynem i w ogóle dużo go teraz używamy a jak na razie mam też ten komfort że nie mam w ogóle z chemią do czynienia. Mąż przejął te obowiązki przynajmniej na razie i staramy się żeby jak najwięcej rzeczy było tym antybakteryjnym i bezzapachowym czyszczone ale co do hybryd to rzeczywiście bardzo mi trudno się wypowiedzieć bo słyszałam za i przeciw i też słyszałam że zwykłe lakiery są gorsze a inni mówią że lepsze. Sama więc nie wiem. Ja na razie mam hybrydy jeszcze sprzed punkcji jak będę w ciąży na pewno lekarkę zapytam. To jak z farbowaniem włosów jedni mówią że szkodzi inni że to mit ale nie wiem czy warto ryzykować. Chyba najlepiej ekspertów zapytać.
Jak juz ktos chce uzywac zwyklych lakierow to trzeba wybierac te bez DBP, Toluenu i Formaldehydu. Sally Hansen chyba jest bez tych zwiazkow. Trzeba czytac etykiety. Sama farba na wlosach nie zaszkodzi ale juz wdychanie oparow moze byc szkodliwe. Zdania lekarzy sa podzielone ale mysle, ze przez pierwszy trymestr lepiej sobie darowac. Takie moje zdanie.
 
Dziewczyny, wszystkiego co najlepsze w ten piękny środowy dzień. @zylwia mam nadzieję że wizyta będzie udana i spodoba Ci się klinika i moja dr :).
@Joko86 i @Ilona88 - miłego podgladania.
@Kikuli nie znam ale cieszę się że termin przywitania Maluszka na świecie się zbliża. Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
Przylaczam sie do zyczen :) ✊✊✊
 
reklama
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny

Dziekuje, ja juz od wczorajszego wieczoru ciesze sie bobaksiem [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry