reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem... Tylko już wcześniej powiedział że jak drugi raz z jego plemnikami nie wyjdzie to bierzemy dawcę... Teraz chce próbować kolejny raz.... Ile tych prób ?
Słabo to znoszę psychicznie.. A teraz mam znowu 3 miesiące czekać..? Dla mnie to strasznie długo...
no rozumiem, u Was jest troszkę inna sytuacja. my myslelismy zeby wziac dawce i zrobic IUI, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na in vitro i metoda ICSI nie bylo problemu z nasieniem. pamietaj, ze opcja dawcy to nie jest stu procentowa szansa na zostanie mamą... wszystko to trudne i skomplikowane, zyciowe wybory.... Ale jesli Twoj mąż potrzebuje czasu daj Mu go....bo potem będzie miał do Ciebie zal... Wiem doskonale jak sie czujesz, przechodzilam przez to .... ale takiej decyzji musicie byc pewnie w stu procentach i Ty i mąż...
 
reklama
Dziewczyny a jak lekarze podchodza do ciaz z invitro w sprawie porodu? Gdzies kiedys na necie przeczytalam ze sklaniaja sie ku cc. Jak Wasze doswiadczenia?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz mowil ze raczej sklaniają sie do cc. Jak zapytalam dlaczego to powiedzial ze dlatego bo takie ciąze są wydmuchane i wychuchane i boją się komplikacji. A wcale taka ciąża niczym sie nie rozni od naturalnego poczecia
 
Masz racje, albo maz sie zgodzi w pelni zdecydowany albo nie ma sensu naciskac, zeby w przyszlosci nie bylo powodow do ciaglych klotni... a biopsji nie mozna robic czesciej niz 3 miesiace? Tak pytam, bo nie znam sie na tym... Kurcze trudna decyzja przed Wami, ale moze po prostu trzeba czekac na ten szczesliwy zarodek... przeciez nieraz wystarczy nawet material genetyczny z glowki plemnika i udaje sie zajsc w ciaze... czas pokaze, mam nadzieje ze uda Wam sie nastepnym razem zapladodnic wszystkie komorki a nie tylko 6 i bedzie z czego wybierac :* trzymajcie sie dzielnie! no to zbieramy sily na grudzien/styczen...
A może ponowna stymulacja i zaplodnicie wszystkie?? Może na jakieś 15 będzie ze 2 w 5 dobie??
 
Masz racje, albo maz sie zgodzi w pelni zdecydowany albo nie ma sensu naciskac, zeby w przyszlosci nie bylo powodow do ciaglych klotni... a biopsji nie mozna robic czesciej niz 3 miesiace? Tak pytam, bo nie znam sie na tym... Kurcze trudna decyzja przed Wami, ale moze po prostu trzeba czekac na ten szczesliwy zarodek... przeciez nieraz wystarczy nawet material genetyczny z glowki plemnika i udaje sie zajsc w ciaze... czas pokaze, mam nadzieje ze uda Wam sie nastepnym razem zapladodnic wszystkie komorki a nie tylko 6 i bedzie z czego wybierac :* trzymajcie sie dzielnie! no to zbieramy sily na grudzien/styczen...
3 miesiące to czas suplementacji przez cały okres spermatogenezy więc wcześniej chyba bez sensu...
Dam mu chwilę na spokojnie niech zbierze myśli...
Ty mnie nawet nie strasz tym styczniem 2018 bo działa na mnie jak płachta na byka
Być może lekarze stwierdza że nie ma sensu robić tej kolejnej biopsji - nie dostaliśmy teraz jeszcze wszystkich opisów.
I tak już nie mam na to wpływu...
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone, domowe sposoby na ból głowy? Nie chce faszerować się lekami, żeby mojemu kropkowi nie zaszkodzić a od wczoraj non stop boli mnie głowa. Najbardziej jak się schylam. Czy amol można w razie czego używać? Czytałam już różne opinie i sama nie wiem.
Ojj mam tak jak ty. W dniu transferu zaczął padac deszcz a ja na deszcz reaguje bolem glowy. Pani dr mowila ze tylko apap ale tez nie wzielam bo nie chce mojego kropka truc. Poprostu jak mnie bolalo to sie polozylam i troche przeszlo..
 
Witajcie dziewczyny. Śledzę was od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać- o ile można się do was dołączyć? :) Jeżeli możecie -doradźcie - jaka klinika najlepsza , gdzie się wybrać? ?

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
no rozumiem, u Was jest troszkę inna sytuacja. my myslelismy zeby wziac dawce i zrobic IUI, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na in vitro i metoda ICSI nie bylo problemu z nasieniem. pamietaj, ze opcja dawcy to nie jest stu procentowa szansa na zostanie mamą... wszystko to trudne i skomplikowane, zyciowe wybory.... Ale jesli Twoj mąż potrzebuje czasu daj Mu go....bo potem będzie miał do Ciebie zal... Wiem doskonale jak sie czujesz, przechodzilam przez to .... ale takiej decyzji musicie byc pewnie w stu procentach i Ty i mąż...
Dam mu czas spokojnie... Wróci wieczorem to może uda nam się na spokojnie porozmawiać... Emocje już opadna i będzie łatwiej pozbierać myśli
 
reklama
:(

to kolejna biopsje robicie??? bo ty masz jeszcze jajeczka zamrozone.
Zamrożone mam już tylko 3
A może ponowna stymulacja i zaplodnicie wszystkie?? Może na jakieś 15 będzie ze 2 w 5 dobie??
Raczej tak! Naprodukuje jajek i może się to wszystko jakoś ułoży...
A co z biopsja to już decyzja męża... Nie chcę na niego naciskać
 
Do góry