reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czym sie różni długo protokul od krótkiego bo teraz będziemy szli długim i od 21 dnia cyklu mam brać gonapeptyl no i tabletki anty od 5 dnia okresu i między 7 a 12 dniem mam przyjechać licząc od pierwszego dnia okresu

Taki opis znalazłam na stronie Parens

protokoły.png
 

Załączniki

  • protokoły.png
    protokoły.png
    30,6 KB · Wyświetleń: 429
Tamiza, nie ma szans na poprawę endo?? Kiedy miałabyś mieć transfer?? Może jeszcze jest trochę czasu. Biopsję można zrobić i przechować plemniory, albo zapłodnić i ewentualnie zamrozić zarodki, żeby poczekały, aż mama będzie gotowa.
No endo lampkę wytrawnego wina można, może poprawi ci też trochę humor.

Pisałaś dziś o koniach, co się z nimi dzieje??
Szansa pewnie jest . do piątku mało czasu .. A wina pić nie będę bo M poza domem a samej to trochę głupio :rofl2:
Z biopsji było ostatnio tylko 30 plemników i nie dały rady więc pewnie jak już coś to pewnie będą zapladniać i zobaczymy co dalej :confused:
A z końmi ... Cóż właściciel stajni stwierdził ze zmienia profil stajni i kazał mi wyprowadzić konia do końca miesiąca ...A jak już jednego przenoszę to i drugiego wezmę :laugh2: mamie się nie będzie nudzić a ja mam nadzieję być w ciąży więc tak czy tak musiałaby mi pomóc :laugh2: szkoda tylko że info tak nagle . za dużo spraw na głowie a jednak przeprowadza koni z dwóch różnych stajni oddalonych o prawie 100 km to spore wyzwanie logistyczne :errr:
Ważne żeby Endo rosło i plemniory brykały to będę w 7 niebie :-D
 
No ale co się z nami dzieje gdy mamy te hiperke? Po co do szpital ????

Witajcie dziewczyny :blink:

Ja miałam lekka hiperke i przez to miałam mieć odłozony transfer.
Objawiala się ona u mnie wielgachnym brzuchem. Jakbym była w 8 m-cu ciąży. I jajniki czułam tak jakby to były 2 mega ciężkie kamienie.
Mogą być trudności w oddychaniu i wtedy do szpitala trzeba jechać.

Nie udzielam się, ale czasami Was podczytuje. Moja coreczka plus remont calego domu powoduje, ze nie mam siły! Gratuluję tym co się udało! Ostatnio sporo dobrych wiadomości!
Niestety jak to tutaj bywa radość przeplata się ze smutkiem. ...

Ja w pt miałam crio. Jutro będzie mój 6 dpt i zamierzam zrobić betę.
 
Witajcie dziewczyny :blink:

Ja miałam lekka hiperke i przez to miałam mieć odłozony transfer.
Objawiala się ona u mnie wielgachnym brzuchem. Jakbym była w 8 m-cu ciąży. I jajniki czułam tak jakby to były 2 mega ciężkie kamienie.
Mogą być trudności w oddychaniu i wtedy do szpitala trzeba jechać.

Nie udzielam się, ale czasami Was podczytuje. Moja coreczka plus remont calego domu powoduje, ze nie mam siły! Gratuluję tym co się udało! Ostatnio sporo dobrych wiadomości!
Niestety jak to tutaj bywa radość przeplata się ze smutkiem. ...

Ja w pt miałam crio. Jutro będzie mój 6 dpt i zamierzam zrobić betę.
Juz jutro beta? Może już coś być. Wpisać cie do kalendarza?
 
reklama
Misis, podziwiam cię, jesteś silna babka. Ja bym się do tego czasu załamała, serio.
Mówisz, że jeszcze 2 próby, oby następna się udała. Bardzo ci kibicuję!!!
2 próby w sensie 2 opłacone procedury:wink: ale wierzę w moc d. Paśnika, uprę się ze chcę trzymać zarodki do stadium blastocysty i to będzie happy end:) I żyli długo i szczęśliwie z gromadką dzieci:)
 
Do góry