reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem już po cholernej wizycie ...
Endometrium do dupy. Moja P dr wyjeżdża! w piątek mam wizytę u innego ...wszystko się pieprzy.... Brakuje im jakiś badań ( fajnie ze w ogóle się zorientowali)a biopsje M przewidują może na sobote a może wtorek .. No fuck !! Idę jest tłuste ryby i zagrazać orzechy ... A przy okazji trochę sobie popłacze ...
 
reklama
Powiedzcie mi jak to jest z tymi hiperkami. Co się dzieje gdy się ją dostanie ?
Mam niby teraz lekka hiperke i nie widzę nic nadzwyczajnego...a co jak ma się taka na maca? Szpital?
Mam mieć teraz długi protokół ... moje AMH 11 mówią mi że duże ryzyko hipetki...trzeba uważać... Poprzednio miałam krótki protokół z antagonista bo ten długi miał być dla mnie niebezpieczny ... Już nie raz Wam pisałam że się na tym nie znam ...że ufam lekarza ... Tylko ostatnio tak się zawiodłam ( zero komórek, zero zarodków, brak tansferu- znacie mija historię)....
 
Nie denerwuj sie. Mi do iui dr tez nie kazala nic robic. Ale w sumie do ivf tak, tylko ze to byl inny dr i chcial dobrze dobrac protokol. Ale przy endometriozie poleca sie dlugi eiec moze dlatego cie nie naciaga na kase:)
No to mnie troszkę uspokoiłaś. ;)
To długi protokół nie wymaga tylu wstępnych badań co krótki?
 
Dziewczyny a czym sie różni długo protokul od krótkiego bo teraz będziemy szli długim i od 21 dnia cyklu mam brać gonapeptyl no i tabletki anty od 5 dnia okresu i między 7 a 12 dniem mam przyjechać licząc od pierwszego dnia okresu
 
Powiedzcie mi jak to jest z tymi hiperkami. Co się dzieje gdy się ją dostanie ?
Mam niby teraz lekka hiperke i nie widzę nic nadzwyczajnego...a co jak ma się taka na maca? Szpital?
Mam mieć teraz długi protokół ... moje AMH 11 mówią mi że duże ryzyko hipetki...trzeba uważać... Poprzednio miałam krótki protokół z antagonista bo ten długi miał być dla mnie niebezpieczny ... Już nie raz Wam pisałam że się na tym nie znam ...że ufam lekarza ... Tylko ostatnio tak się zawiodłam ( zero komórek, zero zarodków, brak tansferu- znacie mija historię)....
Ja w Macierzyństwie jak sie leczyłam to po punkcji dostawałam dokument i z tym w razie w do szpitala jakby była hiperka
 
Ja liczę na to ze bede mogła wszcEpic te zarodki dla swojego sumienia. Prawdopodobnie w 99% nie dojdzie do implementacji a jeśli tak to mam szanse na zdrowe dziecko jak przy normalnej ciąży.
Dwa razy zaszłam w naturalna ciążę z zarodkami z wadliwa budowa chromosomów. Ciążę się utrzymaly. Jeśli z Twoim organizmem jest wszystko ok to na odrzucenie "chorego " zarodka jest o wiele mniejsza szansa.
 
reklama
Jestem już po cholernej wizycie ...
Endometrium do dupy. Moja P dr wyjeżdża! w piątek mam wizytę u innego ...wszystko się pieprzy.... Brakuje im jakiś badań ( fajnie ze w ogóle się zorientowali)a biopsje M przewidują może na sobote a może wtorek .. No fuck !! Idę jest tłuste ryby i zagrazać orzechy ... A przy okazji trochę sobie popłacze ...
Kurcze, to nici z transferu? Czemu endo do dupy? :(
 
Do góry