reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szansa pewnie jest . do piątku mało czasu .. A wina pić nie będę bo M poza domem a samej to trochę głupio :rofl2:
Z biopsji było ostatnio tylko 30 plemników i nie dały rady więc pewnie jak już coś to pewnie będą zapladniać i zobaczymy co dalej :confused:
A z końmi ... Cóż właściciel stajni stwierdził ze zmienia profil stajni i kazał mi wyprowadzić konia do końca miesiąca ...A jak już jednego przenoszę to i drugiego wezmę :laugh2: mamie się nie będzie nudzić a ja mam nadzieję być w ciąży więc tak czy tak musiałaby mi pomóc :laugh2: szkoda tylko że info tak nagle . za dużo spraw na głowie a jednak przeprowadza koni z dwóch różnych stajni oddalonych o prawie 100 km to spore wyzwanie logistyczne :errr:
Ważne żeby Endo rosło i plemniory brykały to będę w 7 niebie :-D
Weź se babo lustro na stół połóż, nalej se wińska i weź orzechy do chrupania. Nie będziesz sama:) Będzie was dwie:)
 
reklama
2 próby w sensie 2 opłacone procedury:wink: ale wierzę w moc d. Paśnika, uprę się ze chcę trzymać zarodki do stadium blastocysty i to będzie happy end:) I żyli długo i szczęśliwie z gromadką dzieci:)
Mam nadzieję tylko że będzie 500+:)
Dobranoc robaczki:) Ja ide jeszcze w moich badaniach trochę poszperać bo coś mi spokoju nie daje.
 
Berthaaaaaaaa czy tez jak ja odliczasz dni z niecierpliwoscią do wizyty u Lewego ??? :)

No ba! :)
Aczkolwiek na razie jeszcze walczę z e.coli, żeby wymazy były czyste. Już się udało szyjkę wytępić z bakterii, ale została jeszcze e.coli w pochwie, wiec trzecia dawka tego samego antybiotyku. Mogę nie zdążyć z wynikami świeżego wymazu do wizyty, ale trudno. Będzie co będzie. Cała reszta ok - No oprócz immunologii, ale tutaj Lewy nic nie zrobi. Czekam na wizytę u Pasnika 4.10. Jakby ktoś miał do oddania wcześniejsza wizytę u niego to dajcie info :)
 
No ba! :)
Aczkolwiek na razie jeszcze walczę z e.coli, żeby wymazy były czyste. Już się udało szyjkę wytępić z bakterii, ale została jeszcze e.coli w pochwie, wiec trzecia dawka tego samego antybiotyku. Mogę nie zdążyć z wynikami świeżego wymazu do wizyty, ale trudno. Będzie co będzie. Cała reszta ok - No oprócz immunologii, ale tutaj Lewy nic nie zrobi. Czekam na wizytę u Pasnika 4.10. Jakby ktoś miał do oddania wcześniejsza wizytę u niego to dajcie info :)
Mi e coli wytepily globulki macminor 500 nie wiem.czy bralas?
 
Zacytuję P dr uuu lichutkie...kiepsko to wygląda .. 7 dc .:confused:
Eee czym ty sie przejmujesz! 7dc to wczesnie, przeciez dopiero skonczylo sie zluszczac, co on chce??!! Masz duzo czasu jeszcze, jedz lososia, nasiona chia orzechy morele i zapijaj winem i tak calymi dniami :) bedzie roslo jak na drozdzach:)
 
Szansa pewnie jest . do piątku mało czasu .. A wina pić nie będę bo M poza domem a samej to trochę głupio :rofl2:
Z biopsji było ostatnio tylko 30 plemników i nie dały rady więc pewnie jak już coś to pewnie będą zapladniać i zobaczymy co dalej :confused:
A z końmi ... Cóż właściciel stajni stwierdził ze zmienia profil stajni i kazał mi wyprowadzić konia do końca miesiąca ...A jak już jednego przenoszę to i drugiego wezmę :laugh2: mamie się nie będzie nudzić a ja mam nadzieję być w ciąży więc tak czy tak musiałaby mi pomóc :laugh2: szkoda tylko że info tak nagle . za dużo spraw na głowie a jednak przeprowadza koni z dwóch różnych stajni oddalonych o prawie 100 km to spore wyzwanie logistyczne :errr:
Ważne żeby Endo rosło i plemniory brykały to będę w 7 niebie :-D
Tamiza a jak nie ma meza to leki tez zazywasz. We mnie nie denerwuj tylko pij - traktuj to jak lekarstwo:)
 
Eee czym ty sie przejmujesz! 7dc to wczesnie, przeciez dopiero skonczylo sie zluszczac, co on chce??!! Masz duzo czasu jeszcze, jedz lososia, nasiona chia orzechy morele i zapijaj winem i tak calymi dniami :) bedzie roslo jak na drozdzach:)

Też tak uważam - 7 dc to dosyć wcześnie i może jeszcze sporo podrosnac. Dlatego bądź dobrej myśli :)
 
reklama
No ba! :)
Aczkolwiek na razie jeszcze walczę z e.coli, żeby wymazy były czyste. Już się udało szyjkę wytępić z bakterii, ale została jeszcze e.coli w pochwie, wiec trzecia dawka tego samego antybiotyku. Mogę nie zdążyć z wynikami świeżego wymazu do wizyty, ale trudno. Będzie co będzie. Cała reszta ok - No oprócz immunologii, ale tutaj Lewy nic nie zrobi. Czekam na wizytę u Pasnika 4.10. Jakby ktoś miał do oddania wcześniejsza wizytę u niego to dajcie info :)
Jak się umawiałem na wizytę do niego ostatnio to były terminy jeszcze na koniec września dzwoniłam chyba 4 dni temu
 
Do góry