reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rano po obudzeniu dostałam takich bóli że nie mogłam wstać z łóżka i leciała ze mnie wodnista wydzielina normalnie. I dzwoniłam do dr z kliniki kazała jechać na IP to ja do niej że do niej przyjadę a ona że to za daleko i żeby jechać do szpitala. No to zadzwoniłam do lekarza do którego chodzę w ramach pakietu i kazał w ciągu godziny do szpitala. Więc pojechalam i od razu porobili badania i na oddział mnie przyjęli. Ale nic jeszcze nie wiem.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Trzymaj się :surprised:Całym sercem jestem z Tobą!
 
Rano po obudzeniu dostałam takich bóli że nie mogłam wstać z łóżka i leciała ze mnie wodnista wydzielina normalnie. I dzwoniłam do dr z kliniki kazała jechać na IP to ja do niej że do niej przyjadę a ona że to za daleko i żeby jechać do szpitala. No to zadzwoniłam do lekarza do którego chodzę w ramach pakietu i kazał w ciągu godziny do szpitala. Więc pojechalam i od razu porobili badania i na oddział mnie przyjęli. Ale nic jeszcze nie wiem.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Oby wszystko się unormowało ✊✊✊
 
Niestety sie z tobą zgadzam. A dlatego pisze niestety bo sama przez to przechodziłam czyli ta dziwna zazdrość jak komuś sie udało naturalnie, płacz i myśl dlaczego ona dlaczego nie ja przeciez tyle wszystkiego nas to kosztuje nerwów, nie przespanych nocy...myśle ze każda z nas to przerabiała
Ja się kłuję fraxiparyną i mam ją odstawić ok 2-3 tyg przed porodem :)
o matko to mnie zalamalas, nienawidze tych zastrzykow , igly sa tepe i ciezko sie wbic . mialam nadzieje ze gora do 3 mca :(
 
reklama
Do góry