reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tu malo ktory lekarz uznaje ciaze Po ivf jako inna niz te zaplodniona naturalnie stad usg dopiero w 12 tc ( Ja 13 t 4d)

Pierwsze usg ribi kkinika widzi serduszko i tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja oczywiście nie uważam że ciąża in vitro jest jakas inna :D ale my jestesmy pacjentkami, którymi trzeba się troskliwiej zajac...tak uwazam:)
 
reklama
Troskliwiej to jak ?;)) wiecej usg? Mozna isc prywatnie niestety
W pl od ktorego tyg ciazy robia usg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
od początku ciąży. co pozwala wykluczyć takie nieprawidłowości jak np ciąża pozamaciczna. znam dziewczynę, która mieszka w Anglii i 3 miesiące chodziła z zaśniadem...dla mnie to nieludzkie, ale każdy ma swoje zdanie. ja się leczę akurat tylko prywatnie, ale na NFZ wiem, że nikt nie robi problemu ....
 
reklama
Do góry