reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja sie jeszcze boje termin porodu wpisac, zwlaszcza ze dzis zaczelam krwawic, czerwona krew poleciala po zalatwieniu sie w wc[emoji20]. Na wizyte sie umowilam prywatnie, ale nic mi wiecej tu nie pomoga w uk. Jak wroce to wpisze sie do kalendarza na niedziele.
O rany ty też... Coś mamy pecha z tym ostatnio wszystkie.
Ale może zrobią ci usg wcześniej
 
reklama
My już po wszystko ok .
Marcelina cala i zdrowa
IMG-20170824-WA0017.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20170824-WA0017.jpg
    IMG-20170824-WA0017.jpg
    164,8 KB · Wyświetleń: 593
Ja sie jeszcze boje termin porodu wpisac, zwlaszcza ze dzis zaczelam krwawic, czerwona krew poleciala po zalatwieniu sie w wc[emoji20]. Na wizyte sie umowilam prywatnie, ale nic mi wiecej tu nie pomoga w uk. Jak wroce to wpisze sie do kalendarza na niedziele.
Evulek to pierwsze krwawienie?

A nie dalo sie na dzis gdzies prywatnie pojsc? Albo do szpitala na early pregnancy?
 
Evulek to pierwsze krwawienie?

A nie dalo sie na dzis gdzies prywatnie pojsc? Albo do szpitala na early pregnancy?
Krew poleciala dzis tylko rano na papier taka jasna czerwona i wodnista teraz jakieś brudy sa w srodku nie wyplywaja jeszcze. Zobacze do jutra jesli zacznie znowu to pojade do szpitala ale czy oni cos zrobia to nie wiem a nie chce sie zdenerwowac jak mnie z kwitkiem odesla.
 
reklama
Do góry