reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
witajcie moje Kochane,
steskniłam się za Wami. U nas po nieudanym transferze kazał dr odczekać cykla najlepiej dwa. W tym czasie mam zrobić histeroskopie diagnostyczną pod kątem utajonej infekcji. Czy któraś z Was miała? I skąd na to skierowanie? Czy da rade na nfz?
 
Oczywiscie ze to trudne dla facetow bo oni nie czuja sie przez to 100% facetami mimo ze dla nas sa ale na pewne rzeczy nie mamy wplywu i musimy z tym zyc.
Ja mysle ze gdybyscie skorzystali z dawcy i urodziloby sie dziecko to m je pokocha calym sercem i nie bedzie wazne z czyjego plemnika ono powstalo.

Tez tak mysle i tak samo mam w przypadku dawstwa komorki. U mnie pod sercem to dziecko rosnie przez 9 miesiecy wiec jest nasze. Genetyka tu nie ma dla mnie najmnienszego znaczenia. To jednak zupelnie cos innego niz adopcja. Kiedys rozmawialisny o tym z moim m i gdyby byla taka potrzeba zadne z nas nie mialoby z tym problemu.
Ciezko mi sobie wyobrazic, ze ktos potem moze do tego wracac myslami i analizowac, jelsi to dziecko jest jego od momentu poczecia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn które biorą acard. Ja zapytam gin o to choć ostatnio mi aspirynę odradzał ale powiem że to ustalone z immunologiem, choc immunolog zabronił mi brać encortonu ale tego mu akurat nie przekażę bo stawiam wszytsko na jedną kartę i od niedzieli biorę 10 mg bo mi zostało z poprzednich transferów i nie wiem kiedy brać ten acard. Czy rano, czy wieczór, czy wsjo rybka
Ja biorę acard 2x1.Rano i wieczorem [emoji6]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie moje Kochane,
steskniłam się za Wami. U nas po nieudanym transferze kazał dr odczekać cykla najlepiej dwa. W tym czasie mam zrobić histeroskopie diagnostyczną pod kątem utajonej infekcji. Czy któraś z Was miała? I skąd na to skierowanie? Czy da rade na nfz?
Ja mialam od ginka na NFZ dala mi skierowanie do szpitala w ktorym ona pracuje.A do ginka chodze prywatnie
 
reklama
Do góry