reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jak u Ciebie po tym puregonie? czekam razem z Tobą na piątek!
więc ja wyluzowałam :) Nastawiłam się że szału nie będzie i że po prostu zamrozimy teraz pecherzyki i kolejna stymulacja od razu i nazbieram ich więcej. A jeżeli okaże się że urosło ich troche to będę pozytywnie zaskoczona :) Oczywiście w piątek dam znaka :)
 
Mnie jak bąk upali to mam straszny odczyn a jak zaczynam drapać to robi się meeeega ogromny - a jeśli po szczepieniach duży odczyn to dobry znak to drap ile wlezie :D
Też idę nynu, jutro mam wolne to was będę nękać :D
o Pani ja dziś spałam do 10.30 i to mąż mnie tel. obudził. I wiecie co śniłam? Zeb yłam w laboratorium u embriologów i widziałam jak hodują zarodki. Tylko jakieś owady tam fruwały po sali, jakieś robale.. fuj!
 
Nigdy w zyciu serio. Oczywiscie informacja o tym ze m nie ma plemnikow byla jakby mi zycie w pysk dalo ale od razu zgodnie zdecydowalismy ze dawca i m od poczatku stwierdzil ze nie ma z tym najmniejszego.problemu. nawet sie smial ze to i dobrze ze geny jego rodzinki nie beda sie juz rozsiewac[emoji23]
Oboje podeszlismy do tego tak po ludzku po prostu.
Oczywiscie chcialabym zeby m byl biologicznym ojcem bo jest bardzo dobrym czlowiekiem.ale wiem ze cala ta dobroc i tak przekaze dziecku[emoji4] i ze bedzie najlepszym ojcem na swiecie (zawsze dzieci go uwielbialy)

I powiem Ci ze jak podchodzilam do trzech iui to jakos o tym dawcy caly czas myslalam itd a tym razem az sie sama dziwie ze wogole sie na tym nie skupialam ani nie rozmyslalam. Jakos wytarlam ten fakt z mozgu[emoji4] i nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia.

A jezeli sie boisz ze m by wyparl sie dziecka kiedys to od strony formalnej dodam ze oboje podpisujecie papiery i m podpisuje ze on jest prawnie ojcem itd wiec gdyby np sie z Toba rozwiodl to dalej prawnie pozostaje ojcem i ma wszystkie obowiazki, alimenty etc..
Kredka super podejscie :) Twój emek musi być fajnym facetem :)
 
To już prędzej ten urolog doprowadza mnie do szału jeśli chodzi o rozmowę . tłumaczy i mówi wszystko tak jakby miał nas za debili :errr: ale to nie zmienia faktu ze specjalistą jest bardzo dobrym ;)

Nam niestety nie pomógł. Zalecił by w cyklu stymulowanym z punkcją starać się naturalnie bo są duże szanse (ilość plemników wzrosła nagle ponad normę, ale morfologia dalej 0 i jeszcze bakterie).
Ja mam w ogóle jakieś "szczęście" do lekarzy. Kiedyś internista bez żadnych badań stwierdził że mam astmę i chciał ją leczyć antybiotykiem :errr:
 
Witaj ;))
Czy sami chcieliscie taki odstep czasu czy lekarze przekonywali by poczekac? Corka ma 5 mscy , nie kontaktowalam jeszcze kliniki bo z przyczyn osobistych to jeszxe nie mozliwe wiec nie znam slow lekarza czy JuZ mozna jak tak to kiedy najlepiej , Ja JuZ psychicznie fizycznie gotowa na nastepne a wiadomo liczyc tez sie trzeba ze walka bedzue trudna , u nas problem tarczyca-niedoczynnosc (wiek 37.5)
Gratulacje coreczki!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj., też się zastanawiam ile czasu trzeba odczekać do następnego podejścia po porodzie.? Mam blastki które czekają na nas póki co myślimy o malenstwie które mam w brzuchu :)Ale ciekawa jestem czy to pół roku czy rok jak to wygląda
 
reklama
Do góry