reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest wynik 0.76 czyli po wszystkim nie mam co sie łudzić spadło prawie do zera i dzwoniłam pytałam czy zamrozli i nic sie nie udało zamrozc więc zaczynam wszystko od 0 całą procedurę przykro mi ale co ja moge nic nie moge czekam jeszcze jak lekarz zadzwoni co powie
Tak mi przykro... Teraz posmutaj, wieczorem zalicz butelkę czegos mocniejszego, a od jutra do boju.
 
reklama
Dzwonił lekarz strategia wygląda tak odstawić leki czekać na @ jak przyjdzie to moze byc trochę mocniejsza 13 mam przyjechać na wizytę zobaczy co tam się dzieje i w październiku zaczynamy od nowa najwcześniej październik bo musi jajnik odpocząć ważne że juz mam strategię; ) idę dalej do przodu ciąża pozamaciczna wykluczona jajnik trochę większy ale nic złego się nie dzieje może jeszcze boleć po tej punkcji
Plan działania już jest! :-) :) Teraz trzeba stosować się zaleceń i wykonać plan punkt po punkcie i cieszyć się z upragnionego efektu! :)
 
Jest wynik 0.76 czyli po wszystkim nie mam co sie łudzić spadło prawie do zera i dzwoniłam pytałam czy zamrozli i nic sie nie udało zamrozc więc zaczynam wszystko od 0 całą procedurę przykro mi ale co ja moge nic nie moge czekam jeszcze jak lekarz zadzwoni co powie
Przykro mi kochana ale walcz dalej. Uda się napewno
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Więc po końskiej dawce stymulacyjnej wychodowałam tylko 2 pecherzyki... i to małe :( Brałam Munopuri gonal po 150 oba. Teraz zamiast gonalu dostałam Puregon. W piątek kolejna wizyta. Tak sobie myślę, że może ja mam jakąś blokadę w głowie?!
Kurcze... I co będziesz się decydować na podejście tylko z tymi dwoma czy nowa stymulacja?
 
To że 1 osobie nic nie było ( do tej pory ) to chyba nic nie znaczy ....
Koty są nosicielami i jest ryzyko kto chce może ryzykować .
Można też jeść surowe mięso i niektórym nic nie będzie....ale tylko niektórym

Dokladnie. Jak ktos chce ryzykowac to jego wola. Toxo mozna sie zarazic w wielu miejscach, ale glownie koty sa nosicielami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Więc po końskiej dawce stymulacyjnej wychodowałam tylko 2 pecherzyki... i to małe :( Brałam Munopuri gonal po 150 oba. Teraz zamiast gonalu dostałam Puregon. W piątek kolejna wizyta. Tak sobie myślę, że może ja mam jakąś blokadę w głowie?!

Mysle, ze glowa nie moze zablokowac nic przy takich dawkach hormonow jak dostajemy.
Moze po prostu potrzebujesz innych lekow i wtedy ruszy.
Trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty i za bety
Ja umówiłam się jutro na usg do lekarza bo się denerwuje po tym krwawieniu w piątek do dzisiaj mam plamienia i się denerwuje
 
Plan działania już jest! :-) :) Teraz trzeba stosować się zaleceń i wykonać plan punkt po punkcie i cieszyć się z upragnionego efektu! :)
Nie będę piła nie chce znowu płakać bo po co to nie potrzebne do niczego nie chce ryzykować bo zawsze jak wypilam to jest płacz żal po tamtej ciąży wiec nie pije wgl alkoholu i jakoś mi z tym bardzo dobrze ;) leze sobie i odpoczywam; ) jest lepiej a będzie jeszcze lepiej pogodzilam sie z tym że sie nie udało walka trwa będzie jeszcze dobrze ja to wiem
 
reklama
Nic się nie martw na pewno wszystko dobrze się uda i wynik po szczepieniach będzie bardzo ładny :-) To już jesteście po pierwszym pobraniu no to teraz wycieczka po Łodzi i czekanie do 14:00. My zwiedzaliśmy Manufakturę i te budynki z ciuchami jak się do Łodzi wjeżdża...te Outlety. Polecam można wiele fajnych rzeczy kupić w dobrych cenach.
Nie bede powtarzac allo mlrow bo bede podchodzic za ok 10 dni do transferu. Bylismy w tym outlecie ale sie tam nie moglismy za bardzo odnalezc i wybraliśmy ikeę gdzie odnajdujemy sie swietnie
 
Do góry