reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Decyzja zapadła operacja jeszcze dziś. Moj dr twierdzi że jest w prawym jajowodzie i że krew zabiera się w brzuchu więc nie ma na co czekać.
Mery bardzo mi przykro[emoji20] , wszystkie tu sie cieszylysmy twoim cudem i trzymalysmy za ciebie kciuki, los jest okropny, ale pamiętaj mimo tego ile juz przeszlas to bedzie cudowna mamą. Wracaj szybko do zdrowia i do walki [emoji173]
 
reklama
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty i za bety
Ja umówiłam się jutro na usg do lekarza bo się denerwuje po tym krwawieniu w piątek do dzisiaj mam plamienia i się denerwuje

Wiesz wydaje mi się że to jakiś krwiaczek Cię nęka...lepiej to sprawdzić a do wizyty zalecam więcej odpoczywać, leżeć i się relaksować. A bóle brzucha masz?
 
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty i za bety
Ja umówiłam się jutro na usg do lekarza bo się denerwuje po tym krwawieniu w piątek do dzisiaj mam plamienia i się denerwuje
Ja też tak miałam że była krew świeża na zmianę z plamieniami pozniej krew ustała i leciały same brudy takie czasem mi się zdarza same takie brązowe ale b.małe ilości teraz mam akurat spokoj więc mam nadzieje że jest Ok u ciebie będzie to samo.Jade do ginka w czwartek tydzien wczesniej bo chce zobaczyć czy jest Ok wszystko i nie wytrzymam tygodnia dłużej ;)
 
reklama
Nie bede powtarzac allo mlrow bo bede podchodzic za ok 10 dni do transferu. Bylismy w tym outlecie ale sie tam nie moglismy za bardzo odnalezc i wybraliśmy ikeę gdzie odnajdujemy sie swietnie

No w sumie masz rację ale w sumie dla samej siebie mogłabyś powtórzyć to ALLO MLR a do procedury normalnie podejść tak jak jest zaplanowane.
A co do tych outletów to faktycznie ciężko było się tam odnaleźć, tak jakoś dziwnie tam to wszystko jest rozmieszczone... Ale zakupy były udane hehh :-)
 
Do góry