reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem po wizycie. Więc po końskiej dawce stymulacyjnej wychodowałam tylko 2 pecherzyki... i to małe :( Brałam Munopuri gonal po 150 oba. Teraz zamiast gonalu dostałam Puregon. W piątek kolejna wizyta. Tak sobie myślę, że może ja mam jakąś blokadę w głowie?!
U mnie na początek 200 puregon przez 3dni, szło średnio i później menopur 375 stymulacja przedłużona o dwa dni i 16 dobrych jajeczek.
 
reklama
Dzwonił lekarz strategia wygląda tak odstawić leki czekać na @ jak przyjdzie to moze byc trochę mocniejsza 13 mam przyjechać na wizytę zobaczy co tam się dzieje i w październiku zaczynamy od nowa najwcześniej październik bo musi jajnik odpocząć ważne że juz mam strategię; ) idę dalej do przodu ciąża pozamaciczna wykluczona jajnik trochę większy ale nic złego się nie dzieje może jeszcze boleć po tej punkcji
 
Chyba niezaleznie ale zapytaj bo pewna nie jestem. Nie ma tam daleko wiec mozecie sie przejechac na wizyte. Personel w miare mowi po polsku a pani embriolog (swietna babka) to polka wiec my z nia duzo rozmawialismy (tylko z gory uprzedzam ze klinika w odroznieniu od pieknych i wyremontowanych klinik w pl wyglada troche innaczej) ale jak widac w tych pieknych dziecka nikt mi nie zrobil...
Gdybyscie sie zdecydowali na dawce to tez mozecie u nich (my mielismy) wiec wszystko maja i wszystko robia. Ja jeszcze mialam embrioglue i nacinanie otoczki bo tak nam lekarz od razu doradzil.

Gdybys jeszcze miala jakies pytania to pisz na priv
Dziękuję Ci bardzo !
 
Aa i dziewczyny sprzedam Lutinus jeśli któraś chętna kupiłam od jednej z nas Ale ja ich nie zdążę zużyć pisać na priv jak jest jakaś chętna
 
Owszem trzeba uwazac ale u moich rodziców jest kotka pol domowa pol dzika lata po polach i lesie je myszy ptaki itd spala ze mna w lozku wielokrotnie jak mieszkałam z rodzicami. Nie przechodzilam toxo. A teraz jak byłam u rodziców to nie wpuszczalismy jej do domu, ale ogólnie przesada z tymi kotami i toxo wg mnie...takie same zagrożenie jak owoce warzywa mięso. Co nie znaczy ze nie należy uważać[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Każdy ma swoje teorie i uważa na co chce :) bardziej lub mniej ;)
 
reklama
Do góry