reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już byłam. Dr powiedziała żebym się nie martwiła że jest mała, ładnie przyrosła teraz. Na usg pokazała mi jakiś punkt, powiedziała że to to :happy: Mam już nie robić bety (oczywiście że zrobię w środę), a w przyszły poniedziałek powinno być widać zarodek :)
Jakoś to wszystko brzmi dla mnie abstrakcyjnie (5 lat starań) :nerd:. Czuję się jakby to w ogole o mnie nie chodziło, jakbyśmy rozmawiały o jakiejś tam obcej babce :rofl2:.
Gratuluje :*
 
Hej ja mam wynik 145[emoji33] bylam u lekarza kazał dbac o siebie i zrobić hcg w piątek i poniedziałek to wszystko będzie jasne. Ale jaja tyle iui(6 razy) dwa inf a tu naturalnym sposobem coś zatrybiło. No nic teraz czekam do piątku.
Gratulacje!!!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja 3 lata temu miałam zawyżone TSH mniej więcej ponad 6 dostałam euthyrox i po 1,5 roku ładnie spadło więc został odstawiony.W styczniu przed całą prodecudra robiłam TSH i było 1,16 więc nie wiem dlaczego teraz to aż tak wzrosło.A najgorsze jest to że moja endokrynolog z kliniki która mi teraz zleciła to TSH przyjąć mnie może dopiero 25 sierpnia czyli dzień po wizycie u ginekologa.Nie wiem co mam robić bo nie chce dzidziolowi zadzkodzic w żaden sposób:/i nawet nie mam euthyroxu żeby zacząć brać:/

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Sproboj umowic siw do rodzinnego lekarza on tez moze przepisac ci eutyrox
 
Kochana musi się wchłonąć.. . Musi..... kurczę dziadostwo.... teraz będę 5 dni jak na szpilkach siedZieć...ehh
Ja dzisiaj do lekarza jak na skazanie szlam. Jak już wczoraj zaczęłam plamić to czułam, ze coś jest nie tak. Powiedział, ze rzadko zdarza się tak, ze torbiele co są przez te leki wywołane się nie wchłaniają. Widziałam, ze lekarzowi było aż głupio. Ja oczywiście łzy w oczach tylko mu kiwalam, a oba do mnie co chwile " Pani Małgosiu, tak?, Pani Małgosiu proszę się neo denerwować zrobimy wszystko aby była pani w ciąży". Normalnie wymuszał na mnie aby mu odpowiadała.
 
Leczę się we Wrocławiu w Invimed.AMH mam na poziomie 1,07 ng/ml więc trochę poniżej normy.Reszta wyników w sumie niezła.Hormony w porządku.Hiperprolaktynemia opanowana lekami -bromergonem.Moim problemem jest niedrożny jeden jajowód,niepękające pęcherzyki i mięsniak który rośnie podobno jeszcze nie będący przeszkodą bo ma około 3 cm i nie wsklepia się do jamy macicy.Wizyte mam ustaloną na 25 sierpnia.Sama jestem ciekawa co usłyszę.
Trzymam kciuki ... Ja tez leczę sie w invimedzie wrocławskim. Trzeba sie nastawić pozytywnie :)
 
reklama
Ze względu na to, że moje i męża badania były ok doktor zaleciłam nam criotransfer na cyklu naturalnym. Nie widział powodów by faszerować się lekami ( trudno mi powiedzieć czy słusznie).
Pierwszy transfer po punkcji dwóch świeżych maluchów nie powiódł się więc kazał nam odczekać 1 cykl po stymulacji by organizm wrócił do swojego rytmu. Początkowo byłam przez to bardzo rozżalona ale z perspektywy czasu wiem,że była to dobra decyzja.:) Oczyszczenie głowy i pozbycie się burzy hormonalnej bardzo pomaga. Tym razem podchodziłam do transferu wyjątkowo spokojna:)
Nic się kochana nie chwaliłaś nununu!!! :p A robiłaś jakieś badania z tej immunologii?
 
Do góry