reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesli bierzesz syntetyczny progesteron typu duposthan, lutinus,prolutex itd on moze nie wychodzic w krwi. Mnie lekarz powiedzial ze ok jest moj a mialam ok 10. Bralam dupka i lutinus.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu biorę prolutex w zastrzykach i ultrogestan 3x2 dopochwowo.Czyli chyba nie ma czym się martwić [emoji4]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki moje drogie, zrobiłam dzisiaj trzecią betę :)musiałam poprostu :wink: I tak- dzisiaj 15 dpt- beta 1046. Dla przypomnienia w 10 dpt- 110 a w 12 dpt- 271. Jest świetnie, prawda? :) Wiem, że to jest dobry wynik ale muszę Was zapytać, uzaleznilam się od Was ;):)
Jest świetnie!!! Już pęcherzyk powinien być widać, no może jutro :)
 
reklama
Do góry