reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, byłam na pierwszej konsultacji w sprawie invitro, jesteśmy na etapie badań, wczoraj zrobiłam TSH, ATPO, ATG, LH, FSH i Estradiol, pomożecie w interpretacji? Robione były w 2 dc.
anty-TPO 31,40 IU/ml (0,00-34,00);
anty-TG 251,00 IU/ml (0,00 115,00)
FSH 4,35 mIU/ml
LH 4,98 mIU/ml
Estradiol 19,40 pg/ml
Któraś z dziewczyn na pewni będzie mogła pomóc z interpretacją wyników. Ja aż tak się nie znam niestety
 
Ja sie zalamalam i poryczalam jak głupia moje allo mlry spadły z prawie 60% do niecalych 30 wiec znowu musze sie szczepic najblizszy termin to pazdziernik. Pewno jedno szczepienie nie wystarczy czlowiek zrobi krok w przod i potem cofa sie o 5 krokow. Juz chyba brak mi sil. W sobote mam wizyte u immunologa ciekawe co powie
Kochana ale kazdy krok to krok w kierunku upragnionego szczescia! A nie mozesz tych szczepien gdzies indziej zalatwic?
 
Staramy sie byc jak najwięcej... ja w polowie miesiaca bede wiecej w domu, a pod koniec calkiem.sie tam.przeprowadzam az do listopada. Bede migla mame.wozic do taty nawet.codziennie jesli bedzie trzeba...

Ciezko jest... musimy przygotowac sie nawet na najgorsza opcje... ale tak mi zle, tak bardzo chcial wnuki... a tu nawet jak mu sie uda dotrwac do grudnia to nie wiem czy bedzie w stanie dziecko potrzymac na rekach...

Historia kolem.sie toczy... mama swojego ojca chowala 7ego, a ja zaraz po polnocy 8ego sie urodzilam... mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu, jestem z Toba myslami. Jestes niesamowicie silną i pozytywnie nastawioną do życia kobietą. Nic tylko brać z Ciebie przyklad.
 
Bede dzwonic do lodzi jeszcze tylko po 12 dopiero tylko kurde tam jest inne laboratorium i nie wiem czy tak mozna. Ta walka już trwa 4 lata i coraz ciezej znosi sie porazki
Jak nie to to moze jeszvze inne? Najwyzej bedzie dalej ale na pewno warto! U nas tez 4 lata minely odkad sie dowiedzielismy ze nie bedzie tak latwo...
 
reklama
Do góry