reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Tez mialam jedną i jestem w ciąży. A więcej dziewczyn tutaj zaszło przy crio niż na swiezaku!!! Pierwszy tydzień sierpnia za nami. Głowa do góry!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Nie możesz tak myśleć, bo takie myślenie nie przynosi nic dobrego a tylko marnuje Ci dobry nastrój ;) Ja miałam udany transfer ze świeżego ale masa dziewczyn zaszła w ciaze właśnie po crio :) I tak jak mi powiedział Pan anestezjolog po punkcji- do ciąży potrzebny jest jeden zarodek! A Ty Go masz!! :)
 
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Nie martw sie kochana masz tego jednego i to będzie ten szczęśliwy zostanie z Tobą nie myśl źle będzie dobrze ;) trzymam kciuki aby było
 
reklama
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Ja mam gorszy dzień już od tygodnia ... A jeszcze @ się mega spóźnia...
Jeszcze trochę a może transfer będziemy mieć w tym samym terminie :)
 
Do góry