reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny , badałaście może poziom D-dimerów? Ja mam podwyzszony
1502111136-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
. Właśnie dzwoniłam się umówić . Pani zapytała tylko czy już jestem po jakiejś próbie. Ma oddzwonić w ciągu 2 dni bo Lewy ma urlop. Nie zapytałam ile wizyta kosztuje....ile zaplacilas??? Jeśli mogę zapytać??
Wiesz co, moze mnie tez pytala czy juz jestem po probie.. nie pamietam tego..
O, ja dzisiaj dzwonilam, to mowili mi ze do polowy sierpnia jest na urlopie.. to daj znac za 2 dni czy on juz jest, czy oni sie po prostu z nim skontaktuja w trakcie urlopu? bo ja na biopsje endometrium sie musze umowic, i sie poki co umowilam do Wojewodzkiego.
U Lewego placi sie 400zł za wizyte! przynajmniej za ta pierwsza. nie wiem jak dalej. masakra.
 
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Po pierwsze szanse po criotransferze "statystycznie" są mniejsze, bo dobrze rokujące zarodki są podawane w pierwszej kolejności a reszta poddawana jest kriokonserwacji. Czyli nie wiemy czy kriotransfer ma niższą skuteczność bo podawany jest embrion na sztucznym cyklu, czy po prostu są słabsze zarodki. Nie możemy podać dwa razy tego samego czlowieka (zarodka). Ogółem faktem jest, że mrożenie uszkadza komórki, ale to nie są zwykłe komórki tylko zdolne do regeneracji komórki macierzyste. Zatem jeżeli embrion ma wysoki potencjał rozwojowy, a tego mu potrzeba, żeby przetrwać w macicy, to da sobie radę:-)
Jeżeli to jest ten "dobry" zarodek to zostanie z tobą. Domyślam się, że to pewnie blastocysta. Jak to 5 dniowy zarodek to ma duże szanse na zaistnienie po drugiej stronie brzucha.
Szanse rosną im ładniejszy morfologicznie jest Pan zarodek:-) U nas była ciaza po ET i po Crio. A był tez ET bez ciąży... Nie ma reguł. 3mam kciuki
 
Dzisiaj mam 23 dpt moje hcg 10641,88 progesteron 164 biorę już tylko duphaston dwa razy dziennie Lekarz tydzień temu kazał całkowicie odstawić Luteinę.
Myślicie że jutro na usg będzie już coś widać bo tydzień temu była 2 mm kropeczka
 
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Ze statystyka to jest tak: dwóch mężczyzn, jeden inwalida z jedną nogą, drugi w pełni sprawny - statystycznie obaj mają po półtorej nogi i obaj są niepełnosprawni.
Ja miałam crio dwóch zarodków, sukces w 100 , jestem w 29 tc a maluchy ważą juz ponad kilogram każde

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny , badałaście może poziom D-dimerów? Ja mam podwyzszony
1502111136-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak ja robiłam, też mam podwyższone, w ciąży może tak być nie masz dużo ponad normę wydaje mi się że nie ma się czym martwić, ja swój wynik konsultowałam i z moim ginekologiem i z kardiologiem i nie ma powodu do zmartwień...
 
Nie zapeszajac wczoraj to myslalam ze oszaleje a chwilowo nic[emoji16] mam jeszcze 2 tabletki na dzis i jutro ale ciesze sie ze przeszlo tak szybko. I tez bardziej mnie z zewnatrz swedzialo a tabletke do srodka upychalam
To dobrze ze przeszło -niech już nie wróci ;) A ja dostałam krem do smarowania na zewnątrz bo u mnie na zewnątrz ale kurcze nawet mnie nie swędzi ani nic.Pisałam do ginek czy mogę to używać to napisała że można stosować
 
reklama
Dzisiaj mam 23 dpt moje hcg 10641,88 progesteron 164 biorę już tylko duphaston dwa razy dziennie Lekarz tydzień temu kazał całkowicie odstawić Luteinę.
Myślicie że jutro na usg będzie już coś widać bo tydzień temu była 2 mm kropeczka
Ja nie wiem ale mam nadzieję, że zobaczysz już serduszko :) Ja mam pierwszą wizytę 25 dpt o też jestem ciekawa co zobaczę... dlatego daj znać jak Twoja jutrzejszą wizyta w 24dpt. Dobrze? Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
 
Do góry