reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zależy od kliniki. U mnie też idzie się dopiero na wizytę serduszkowa.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
To mnie pocieszylas, że u Ciebie tez się idzie tak trochę później na wizytę :) Myślę, że skoro w 10 dtp beta wynosiła 110 a w 12 dpt 271 to przyrost jest piękny i raczej nie wskazuje na ciążę biochemiczną. Prawda? A czy radzisz mi jeszcze powtórzyć bete? Jeśli tak, to kiedy? Dodam, że dziś 14 dpt. ;)
 
Dziewczyny mam pytanie. Moja kumpela poronila niedawno[emoji22] i robila wszystkie wyniki i tsh ma 2. Chodzi do normalnego gina i on mowi ze ok. Ja mam 0.2 wiec jej nie pomoge bo nie wiem. Wiec pytanie czy powinna zbijac to do 1? Jak tak to tabletki na eecepte czy jakies inne?
Ja przed transferem miałam 1 z niewielkim haczykiem a przy zrobieniu pierwszej bety robiłam też i tsh i mam 6.6. Pani dr przez telefon zwiększyła mi dawkę i kazała jak najszybciej do endokrynologa :) Jutro mam wizytę u endokrynologa w Novum o 12.40, pierwszą tam, ciekawa jestem wrażeń :);) W ciazy tsh powinno być ok 1.5. Ja leki na niedoczynność tarczycy mam na receptę.
 
To mnie pocieszylas, że u Ciebie tez się idzie tak trochę później na wizytę :) Myślę, że skoro w 10 dtp beta wynosiła 110 a w 12 dpt 271 to przyrost jest piękny i raczej nie wskazuje na ciążę biochemiczną. Prawda? A czy radzisz mi jeszcze powtórzyć bete? Jeśli tak, to kiedy? Dodam, że dziś 14 dpt. ;)
Ja dla siebie zrobiłam jeszcze 21dpt [emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry