reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Laski co z tym kalendarzem ogarnie któraś? Ja juz ostatnie dwa razy wrzuciłam a mam swój kalendarz na styczniowkach jeszcze. @dżoasia dawaj [emoji16] albo @kredka82 czy @Konstancja27 @bertha @M@gda pójdzie niebawem rodzić i co [emoji23][emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja przepraszam ale niestety nie zawsze mam dostep do kompa, z tel w ogole nie ogarniam i tez mam nieregularne godz pracy, niezawsze rano jestem. No i czesto wyjezdzam na wioche i tam juz mam wiekszy problem z zasiegiem. Na razie sie nie podejmuje, moze po pozytywnej becie jak bede sie wylegiwac i pachniec :) ale moze jest ktos kto by to dal rade ogarniac:)
 
Brałam pod uwagę zamore, wojewódzkiego i lewego. Wybierałam po opiniach w internecie. Ze niby najlepsi. Lewy już w ogóle ze guru. Tak jakoś wyczytałam.
Finalnie Lewy miał najszybszy termin - dlatego lewy (mimo ceny..)

Podejście pierwsze w nOvum, a drugie w ogóle. Pierwsze podejście krótki protokół w Parens. Tylko 3 jaja, ale nie uzyskaliśmy zarodków do transferu.
Ja jestem u Zamory.
 
Oj tak ,ciaza to taki okres wlasnie ;))cala ciaza zgaga i zatwardzenie mialam ze ciezko bylo zyc, to takie moje minusy Ale jeszxze raz chcialabym ciaze;))
A twoje minusy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dokladnie to samo.zgaga i problemy z zalatwianiem sie to norma.na poczatku ciazy byla wysypka po truskawkach.teraz doszly skurcze łydek i mam problem z prawa dlonie tzw. syndrom ciesni nadgarstka.nic przyjemnego ale da sie przezyc.puchna tez mi czasem stopy(jak jest bardzo cieplo)
ja wiedzialam,ze u mnie lekko nie bedzie:tak::-D:-D
 
Nie moge sobie miejsca w tym domu dzisiaj znaleźć tak sie boje tego jutrzejszego telefonu mam nadzieje ,ze będzie dobrze trzymajcie kciuki aby te moje dzieciątka się rozwijały
oczywiscie, ze trzymam.za Ciebie kciuki i wiem co przezywasz teraz.pamietam ten dzien u mnie.koszmar.ale nadszedl kolejny i bylo super.u Ciebie tez tak bedzie.mysl pozytywnie caly czas .
 
reklama
dokladnie to samo.zgaga i problemy z zalatwianiem sie to norma.na poczatku ciazy byla wysypka po truskawkach.teraz doszly skurcze łydek i mam problem z prawa dlonie tzw. syndrom ciesni nadgarstka.nic przyjemnego ale da sie przezyc.puchna tez mi czasem stopy(jak jest bardzo cieplo)
ja wiedzialam,ze u mnie lekko nie bedzie:tak::-D:-D

Ja miałam takie objawy po punkcji:) a szkoda że nie po transferze:) licze na to, że bd to już niedługo:)
 
Do góry