reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przedstawiam Wam mojego kropka ktory juz kropkiem nie jest bo ma podluzny ksztalt[emoji7][emoji7][emoji7][emoji16] drugi niestety nie mogl zostac z nami i zrobil miejsce temu jednemu.
Wg lekarza 5t0d za 2 tyg w piatek jade na kolejne usg i mam nadzieje ze bedzie serduszko[emoji173]

Poza tym wszystko jest ok, cialko zolte jest wg duze(przynajmniej na usg wygladalo na olbrzyma) i lekarz nowil ze te bole to przez cialko i ze wszystko sie powieksza. Nic zlego tam nie wypatrzyl. Oczywiscie psiklam tym octaniseptem rano po prysznicu ale tak z daleka i wszystkie swedzenia przeszly w 5 min! A ze mnie nic nie swedzialo to zapomnialam lekarza zapytac...
Ale pytalam o paracetamol i powiedzial zeby oprocz nospy nic wiecej nie brac.
1501941344-aaaaaa.jpeg
Super ja w 5t6d podczas moich plamien zobaczyłam serduszko.
 
reklama
Przedstawiam Wam mojego kropka ktory juz kropkiem nie jest bo ma podluzny ksztalt[emoji7][emoji7][emoji7][emoji16] drugi niestety nie mogl zostac z nami i zrobil miejsce temu jednemu.
Wg lekarza 5t0d za 2 tyg w piatek jade na kolejne usg i mam nadzieje ze bedzie serduszko[emoji173]

Poza tym wszystko jest ok, cialko zolte jest wg duze(przynajmniej na usg wygladalo na olbrzyma) i lekarz nowil ze te bole to przez cialko i ze wszystko sie powieksza. Nic zlego tam nie wypatrzyl. Oczywiscie psiklam tym octaniseptem rano po prysznicu ale tak z daleka i wszystkie swedzenia przeszly w 5 min! A ze mnie nic nie swedzialo to zapomnialam lekarza zapytac...
Ale pytalam o paracetamol i powiedzial zeby oprocz nospy nic wiecej nie brac.
1501941344-aaaaaa.jpeg
Suuper!! Gratuluje :yes:
 
hej dziewczyny,
wczoraj zrobiono mi transfer. Niestety lekarz nie wyraził zgody na 2 zarodki. Jestem po poronieniach i po łyżeczkowaniu . No i mówił,ze to szyjka moze się potem za szybko skracac przy dwóch.
Moje endometrium wynosiło tylko 7 mm. wiec tez bez rewelacji....
Od razu po transferze musiałam pójsć siusiu bo nie mogłam nawet z tego fotela wstać.
jakaś mało przekonana jestem o sukcesie....:(
ps. Wydaje mi się ze byłam lekko przestymulowana i dlatego takie efekty. Wieczór wcześniejszy brzych bardzo duży, napełniony wodą, do tego wymioty i nie wiem teraz czy coś zjadłam czy fatycznie zahaczyłam o lekką hiperkę,
wg lekarza wszytsko ok.
Jak myslicie kiedy mogę testowac. Zarodek 3 dniowy.
 
Cześć dziewczyny

11 dni temu mialam transfer dwóch zarodków klasy A. Dzisiaj rano byliśmy na badaniu hcg i wlasnie dostalam wynik 15,13 mIU/ml. Wiem, że dziewczyny tutaj w tym dniu miewały duzo wyzzsze wyniki. Czy nie mam juz szansy na ciąze? Bardzo sie stresuje, to nasze pierwsze podejscie i nie znam sie jeszcze na tych rzeczach - a czuje, że sie nie udalo. Wszystko od pierwszego dnia transferu boli mnie jak na @, poza piersiami ktore zaczeły bolec 2 dni temu. Prosze pomożcie.
 
Hej [emoji3] chyba myslami cie tu sciagnelam. Ja jestem 17dpt dwoch blastek beta pozytywna przyrost ladny test pozytywny i jak na razie dobrze sie czuje bez niepokojacych objawow. W przyszla niedziele jade na usg to zobaczymy ile szczescia we mnie jest[emoji4]. A jak twoje sloneczko opowiadaj bo na dlugo zniknelas.
Ewulek moje dwa malenstwa!!!w 12 tyg na usg wyszlo,ze sa dwa maluchy!!!!ryczalam jak wariatka!3 tyg temu potwierdzili plec.mam mala Majke i malego Olivierka!!!to juz 24 tydz.brzuch mam duuuzy.dzieciaczki rosna.czuje sie w miare dobrze, tylko mala mi ciśnie na nerke i czasem bardzo boli ale to wszystko nie wazne.termin mam na 22 listopad plus minus.wiadomo blizniaki.
Ewulek tak sie ciesze,ze i u Ciebie dobre nowiny!!!!gratuluje Kochana!!!ciesze sie baaaaaardzo!!!!!!
 
Cześć dziewczyny

11 dni temu mialam transfer dwóch zarodków klasy A. Dzisiaj rano byliśmy na badaniu hcg i wlasnie dostalam wynik 15,13 mIU/ml. Wiem, że dziewczyny tutaj w tym dniu miewały duzo wyzzsze wyniki. Czy nie mam juz szansy na ciąze? Bardzo sie stresuje, to nasze pierwsze podejscie i nie znam sie jeszcze na tych rzeczach - a czuje, że sie nie udalo. Wszystko od pierwszego dnia transferu boli mnie jak na @, poza piersiami ktore zaczeły bolec 2 dni temu. Prosze pomożcie.
Nic sie nie stresuj. Nusiz powtozyc bete w poniedzialek i bedzie wszystko wiadomo. Na razie mysl pozytywnie! Beta wieksza niz 1 to znaczy ze cos sie dzieje moze po prostu pizniej zaskoczyly. Ilu dniowe byly?
 
reklama
Do góry