reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety troche tracę wiarę ale do poniedziałku jakoś wytrzymam. Mam nadzieje ze nie bedzie to ciazy pozamaciczna lub cos innego bo za tydzień jadę na 2tygodniowy urlop i raczej nie bede miała możliwości pójścia do lekarza.
 
Ewulek moje dwa malenstwa!!!w 12 tyg na usg wyszlo,ze sa dwa maluchy!!!!ryczalam jak wariatka!3 tyg temu potwierdzili plec.mam mala Majke i malego Olivierka!!!to juz 24 tydz.brzuch mam duuuzy.dzieciaczki rosna.czuje sie w miare dobrze, tylko mala mi ciśnie na nerke i czasem bardzo boli ale to wszystko nie wazne.termin mam na 22 listopad plus minus.wiadomo blizniaki.
Ewulek tak sie ciesze,ze i u Ciebie dobre nowiny!!!!gratuluje Kochana!!!ciesze sie baaaaaardzo!!!!!!
Jejku ale mnie zaskoczylas[emoji3] blizniaki i to parka, elvka cudownie!!! Duzo dobrego dla was.
 
Cześć dziewczyny

11 dni temu mialam transfer dwóch zarodków klasy A. Dzisiaj rano byliśmy na badaniu hcg i wlasnie dostalam wynik 15,13 mIU/ml. Wiem, że dziewczyny tutaj w tym dniu miewały duzo wyzzsze wyniki. Czy nie mam juz szansy na ciąze? Bardzo sie stresuje, to nasze pierwsze podejscie i nie znam sie jeszcze na tych rzeczach - a czuje, że sie nie udalo. Wszystko od pierwszego dnia transferu boli mnie jak na @, poza piersiami ktore zaczeły bolec 2 dni temu. Prosze pomożcie.

Nie trac wiary, sprawdz przyrost a bol jak na@ to normalny objaw wiele z nas miala ten bol i udawalo sie, mnie tez pobolewalo jak na@ teraz duzo mniej a piersi zaczely mnie pobolewac od wczoraj a jestem 17dpt z pozytywna beta. Trzymam[emoji4] [emoji110] za ladny przyrost.
 
Właśnie wstałam dobrze mi się spało dziękuję ze trzymacie kciuki ;) jutro będę wiedziała ile się zaplodnilo ale lekarz powiedział aby się nie denerwować bo będzie dobrze to mu wierze i spokojna jestem ;)
 
reklama
Do góry