reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kradka udanej wizyty niech lekarz rozwieje wszelkie twoje obawy bys nie musiala się juz zamartwiac i koniecznie daj znac co juz bylo widac i co na te twoje pieczenie lekarz poradzi mam nadzieje ze ci szybko przejdzie [emoji110] [emoji10]
Ewulek witaj.dawno mnie tu nie bylo? Co u Ciebie? na jakim etapie jestes?
 
Szczerze mówiąc to ja też twierdzę że luxmed to dno. Dobrze ze szybko mogę dostać się do internisty rejestrując się przez internet, na rehabilitację nie czekam i badania jak rezonans czy tomograf mam w ciągu 2-3 dni ale z tymi wynikami musze i tak iść prywatnie bo ci pseudo lekarze na niczym się nie znają.

[emoji127] 28.10.2017
Dokładnie fajnie ze szybko badania sie zrobi ale do lekarza jeśli życie miłe nie chodzę:)
 
Ludek mi sie wydaje ze moja ciaza jest ciut starsza bo licze teraz wg @ 4.07 ale ja transfer mialam 19 lipca 5 dniowych blastusiow. A wizyta bo mnie kluje caly czas i mialam plamienia bezowe

To i może ja się podepne pod wasz termin bo ja miałam pierwszy dzień ostatniej @ 30.06 a transfer 18.07 jednego blastka :D
 
Ewulek witaj.dawno mnie tu nie bylo? Co u Ciebie? na jakim etapie jestes?
Hej [emoji3] chyba myslami cie tu sciagnelam. Ja jestem 17dpt dwoch blastek beta pozytywna przyrost ladny test pozytywny i jak na razie dobrze sie czuje bez niepokojacych objawow. W przyszla niedziele jade na usg to zobaczymy ile szczescia we mnie jest[emoji4]. A jak twoje sloneczko opowiadaj bo na dlugo zniknelas.
 
reklama
Do góry