reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesteś w ciąży!!!! Gratuluję :rofl2:

To był Twój drugi transfer, nie?
Tak drugi.Tylko martwi mnie to,że pielęgniarka powiedziała że jest za wcześnie wynik może byc mylny i żebym do siebie nie brała i powtorzyla w poniedziałek i ten poniedziałkowy wzięła za pierwszą weryfikacje

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
??? Kredko,a co ma do tego estradiol,tzn co i gdzie cie boli? nie w temacie jestem jak zawsze;););)
Oj kochana no szukam co moze powodowac moje bole w podbrzuszu. Co prawda bol troche zelzal i nie jest jakos mega silny ale jest. Doraznie pomaga panadol ale nie biore wiecej niz 2 dziennie i nospy tez nie chce przekraczac limitow. Wczoraj mocno czulam prawy jajnik ale ogolnie kluje mnie w roznych miejscach i to klucie ciagniecie szczypanie bo nie wiem nawet jak okreslic to. Do tego przez kilka dni mialam plamienia takie kawa z mlekiem i chwilowo ono ustalo ale stres jest caly czas. Nie wiem co moge zobaczyc jutro na usg bo to bedzie 17dpt ale nam nadzieje ze jak cos jest zle to jutro to wyjdzie.

A jak sytuacja u Ciebie? Nawet nie wiesz jak Ci mocno kibicuje
 
Tak drugi.Tylko martwi mnie to,że pielęgniarka powiedziała że jest za wcześnie wynik może byc mylny i żebym do siebie nie brała i powtorzyla w poniedziałek i ten poniedziałkowy wzięła za pierwszą weryfikacje

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom

Według mnie twój wynik i tak jest ładny. A jakie leki brałaś które wpływają na HCG?
 
No ona mi dzisiaj powiedziała,że hcg jest podawane podczas transferu,ale jak bo ja pierwsze słyszę [emoji58]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałaś na świeżym czy mrożone ? Jak na świeżym to czasami ostatni zastrzyk na pęknięcie podnosi betę ale w życiu do takiego pięknego wyniku a jak mrożony to nic nie dostajesz . Głupoty gada ta baba . Cieszę się beta super !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałaś na świeżym czy mrożone ? Jak na świeżym to czasami ostatni zastrzyk na pęknięcie podnosi betę ale w życiu do takiego pięknego wyniku a jak mrożony to nic nie dostajesz . Głupoty gada ta baba . Cieszę się beta super !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się w 100%. Beta ponad 30, jesteś w ciąży!
 
Do góry