reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też trochę czułam, że chyba się uda ;) nawet się przed mężem nie przyznalam żeby nie zapeszyc :) bałam się głośno powiedzieć, że może się udało. Dziewczyny czy powtórzenie bety mogę zrobić w sobotę? O ile powinno wzrosnąć? Niby czytam na okrągło te fora ale nie wnikalam aż tak w przyrost bety bo jeszcze nigdy nie dotyczyło mnie to tak bardzo jak teraz :-) :)
 
reklama
Ja też trochę czułam, że chyba się uda ;) nawet się przed mężem nie przyznalam żeby nie zapeszyc :) bałam się głośno powiedzieć, że może się udało. Dziewczyny czy powtórzenie bety mogę zrobić w sobotę? O ile powinno wzrosnąć? Niby czytam na okrągło te fora ale nie wnikalam aż tak w przyrost bety bo jeszcze nigdy nie dotyczyło mnie to tak bardzo jak teraz :-) :)
Przynajmniej o 66% ☺
 
Przynajmniej o 66% ☺
Czyli matematyka się kłania hi hi ;) dam radę! Kochane moje- powiedzcie mi jeszcze cos- dzisiaj trochę z mojej głupoty przenioslam z kilka metrow walizkę z narzędziami około 10 kilogramową- chyba tam się w brzuszku nic nie stało? Chyba już wariuje. Ale tak bym chciała teraz tą ciążę utrzymać :)A i powiedzcie mi czy ból podbrzusza podobny do takiego "okresowego" jest normalny na tym etapie. Zapomniałam zapytać Pani doktor a już nie chce tak późno dzwonić. Jeśli uważacie, że zadaję głupie pytania to powiedzcie mi to. Ale zrozumcie cieszę się jak głupia!! :-) :):)
 
Konstancja gratuluje[emoji16][emoji16][emoji16]

Bol jest normalny przynajmniej mam taka nadzieje bo mnie boli i kluje caly czas. Dzis bardziej czulam prawy jajnik tak jakby mi cos szczypalo w srodku. Byle do soboty...
 
Czyli matematyka się kłania hi hi ;) dam radę! Kochane moje- powiedzcie mi jeszcze cos- dzisiaj trochę z mojej głupoty przenioslam z kilka metrow walizkę z narzędziami około 10 kilogramową- chyba tam się w brzuszku nic nie stało? Chyba już wariuje. Ale tak bym chciała teraz tą ciążę utrzymać :)A i powiedzcie mi czy ból podbrzusza podobny do takiego "okresowego" jest normalny na tym etapie. Zapomniałam zapytać Pani doktor a już nie chce tak późno dzwonić. Jeśli uważacie, że zadaję głupie pytania to powiedzcie mi to. Ale zrozumcie cieszę się jak głupia!! :-) :):)
Staraj się nie nosić ciężkich rzeczy.Troszkę musisz traktować siebie jak jajko ☺Zapewne nic się nie stało ale lepiej dmuchać na zimne. Bóle okresowe są normalne -tez je miałam.
 
W sobotę powtórzę bete i znowu do Was napisze. Tak się cieszę, że jesteście :) bo mąż mnie słucha, rozumie ale to jednak facet i nie wie np. co to znaczy "ból okresowy" ;)
Konstancja wiem cos o tym moj mąż czasami juz nie mial sily sluchac o ivf, a teraz to on mi gledzi co bym zjadla a to lez ja zrobie a jak sie czujecie itd. Ladnie wystartowalas z beta to i przyrost bedzie ladny, nadal trzymam kciuki [emoji4] [emoji110]
 
reklama
Do góry