reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny!! :) Moje wyniki w 10dpt 3 dniowego zarodka- beta HCG 110.10 mlU/ml a progesteron- 264 ng/ml. Moja pani doktor powiedziała, że w 10 dpt to super wynik :) na prawdę się nam udało???? Wypowiedzcie sie błagam ;)
Rewelacyjny wynik bety [emoji16] na progesteronie się nie znam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Kochane ja nie wierzę jeszcze :) chyba po dwóch latach się udało:laugh2: mąż też się cieszy ale jak to facet podchodzi to wszystkiego tak, że jeszcze za wcześnie na radość. A ja już się cieszę :) to chyba te dwa bociany nad samochodem lecące ;);) Mam powtórzyć bete za dwa dni. Czyli w sobotę? Już nie umiem nawet liczyć z emocji ;) Dziękuję Wam za te kciuki i miłe slowa- to też dzięki Wam. Kocham Was :)
 
Kochane ja nie wierzę jeszcze :) chyba po dwóch latach się udało:laugh2: mąż też się cieszy ale jak to facet podchodzi to wszystkiego tak, że jeszcze za wcześnie na radość. A ja już się cieszę :) to chyba te dwa bociany nad samochodem lecące ;);) Mam powtórzyć bete za dwa dni. Czyli w sobotę? Już nie umiem nawet liczyć z emocji ;) Dziękuję Wam za te kciuki i miłe slowa- to też dzięki Wam. Kocham Was :)

Gratulacje z całego serca :)
 
reklama
Kochane ja nie wierzę jeszcze :) chyba po dwóch latach się udało:laugh2: mąż też się cieszy ale jak to facet podchodzi to wszystkiego tak, że jeszcze za wcześnie na radość. A ja już się cieszę :) to chyba te dwa bociany nad samochodem lecące ;);) Mam powtórzyć bete za dwa dni. Czyli w sobotę? Już nie umiem nawet liczyć z emocji ;) Dziękuję Wam za te kciuki i miłe slowa- to też dzięki Wam. Kocham Was :)
Ja bym już z radości skakała wyżej nieba :D
 
Do góry