reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dorazdzice znowu zaczelam krwawic sama czysta krwią bez uplawów czy jechac do szpitala? bo jutro bede musiala dzwonic i rejestreowac sie do gin ale nie wiem czy czekac cała noc proszę doradzcie przed chwila własnie zaczeła mi lecieć :(

Jak możesz jedź do Zdroji . Żywa krew zawsze powinna być konsultowana . Ja tez plamilam na początku ciazy ale na brązowo to był 5-6 tyd w 9 tyg dostałam krwotoku i jechałam od razu do Zdroji był krwiak . Niestety jest to tak wczesna ciàża i to po invitro ze mogą nic nie zrobić bo jesteś obstawiona lekami i powiedzą ze nic Ci już nie dadzą ale sprawdzisz czy ciąża jest żywa .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak możesz jedź do Zdroji . Żywa krew zawsze powinna być konsultowana . Ja tez plamilam na początku ciazy ale na brązowo to był 5-6 tyd w 9 tyg dostałam krwotoku i jechałam od razu do Zdroji był krwiak . Niestety jest to tak wczesna ciàża i to po invitro ze mogą nic nie zrobić bo jesteś obstawiona lekami i powiedzą ze nic Ci już nie dadzą ale sprawdzisz czy ciąża jest żywa .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w szpitalu u siebie w miescie do zdroji to mam dalej mowilam ze ciaza z in vitro jakie mam leki itd zywa krew cala wkladka ze skrzepem ale nie bylo poronienia bilo serduszko ktorego nie widzialam w poniedzialek Bo ten krwawilam ale bardziej plamienia I krewi troszke dzis sama krew mam kroplowke
 
@czarnu1a tez jechałam do szpitala jak zaczęłam plamic krwią, dobrze zrobiłaś. Mam nadzieję, że udało Ci się zasnąć, że odpoczywasz. Wiedza od czego to krwawienie? Jakiś krwiak? Trzymaj się mocno

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
@czarnu1a tez jechałam do szpitala jak zaczęłam plamic krwią, dobrze zrobiłaś. Mam nadzieję, że udało Ci się zasnąć, że odpoczywasz. Wiedza od czego to krwawienie? Jakiś krwiak? Trzymaj się mocno

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Nie wie nic na razie zobaczymy jak przyjdzie obchód w nocy bylo spokojnie bez krwi lekko brudy lecą ale bardzo malutkie ważne ze serduszko wczoraj bilo i zobaczyłam na monitorze,problem mam z zaśnięciem w innym miejscu spalam 2 godzinki a poza tym pelno na sali komarów mam nadzieje ze będzie dobrze musi być
 
reklama
Nie wie nic na razie zobaczymy jak przyjdzie obchód w nocy bylo spokojnie bez krwi lekko brudy lecą ale bardzo malutkie ważne ze serduszko wczoraj bilo i zobaczyłam na monitorze,problem mam z zaśnięciem w innym miejscu spalam 2 godzinki a poza tym pelno na sali komarów mam nadzieje ze będzie dobrze musi być
Będzie Kochana, najważniejsze że masz opiekę i jesteś obstawiona lekami. Daj znać po obchodzie

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry