reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli matematyka się kłania hi hi ;) dam radę! Kochane moje- powiedzcie mi jeszcze cos- dzisiaj trochę z mojej głupoty przenioslam z kilka metrow walizkę z narzędziami około 10 kilogramową- chyba tam się w brzuszku nic nie stało? Chyba już wariuje. Ale tak bym chciała teraz tą ciążę utrzymać :)A i powiedzcie mi czy ból podbrzusza podobny do takiego "okresowego" jest normalny na tym etapie. Zapomniałam zapytać Pani doktor a już nie chce tak późno dzwonić. Jeśli uważacie, że zadaję głupie pytania to powiedzcie mi to. Ale zrozumcie cieszę się jak głupia!! :-) :):)
wpisujesz w google kalkulator beta hcg i masz np. na bellyfriends policzy za Ciebie;)
 
reklama
Dziękuję :) najpierw policze sama a potem sprawdzę za pomocą internetu ;) teraz już zaczynam się martwić czy będzie przyrost :rolleyes2:

Jupi! Gratuluję :-):-):-) Ja już jestem po dwóch betach a dalej nie wierzę że w moim brzuszku w końcu rosną maluszki :happy: A o mężu twoim czytam i zdaje mi się że piszesz o moim :-) :)

Co do drugiej weryfikacji to strach jest normalny ale taki umiarkowany :sorry: Myślę że teraz nas nie opuści :D Ja teraz z niecierpliwością czekam na 1.USG :blink:

W sobotę spokojnie rób betę. Akurat zobaczysz przyrost po 48 god. A jeden zarodek miałaś czy dwa?
 
Jupi! Gratuluję :-):-):-) Ja już jestem po dwóch betach a dalej nie wierzę że w moim brzuszku w końcu rosną maluszki :happy: A o mężu twoim czytam i zdaje mi się że piszesz o moim :-) :)

Co do drugiej weryfikacji to strach jest normalny ale taki umiarkowany :sorry: Myślę że teraz nas nie opuści :D Ja teraz z niecierpliwością czekam na 1.USG :blink:

W sobotę spokojnie rób betę. Akurat zobaczysz przyrost po 48 god. A jeden zarodek miałaś czy dwa?
Jeden :):) i był to mój pierwszy transfer :) jestem taka szczęśliwa, że chyba nie zasnę ;) Życzę powodzenia i trzymam kciuki za pierwsze USG. A w którym dpt będziesz miała to USG?
 
Dziewczyny dorazdzice znowu zaczelam krwawic sama czysta krwią bez uplawów czy jechac do szpitala? bo jutro bede musiala dzwonic i rejestreowac sie do gin ale nie wiem czy czekac cała noc proszę doradzcie przed chwila własnie zaczeła mi lecieć :(
 
Dziewczyny dorazdzice znowu zaczelam krwawic sama czysta krwią bez uplawów czy jechac do szpitala? bo jutro bede musiala dzwonic i rejestreowac sie do gin ale nie wiem czy czekac cała noc proszę doradzcie przed chwila własnie zaczeła mi lecieć :(
Jeśli jest dużo tej krwi to jedź, nie czekaj do rana.
 
reklama
Do góry