reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U u ciebie też na początku ciąży występowały, lub występują? rano przed badaniem krwi i na piżamie nic nie bło musiało jak wróciłam nie mam teraz nic na wkładce ale jak byłam w toalecie siusiu to podczas podcierania troszkę brązowego bez krwi mam nadzieje że to nic poważnego,ale wiesz jak to bywa ja jestem strasznie panikara bardzo się martwię :(
Też jestem straszną panikarą niestety. Mi pierwsze krwawienie około 12tc się pojawiło, krwawiłam, plamiłam na zmianę około miesiąca. Narazie profilaktycznie leżę. zobaczymy co powie lekarka w piątek na wizycie.
 
reklama
Też jestem straszną panikarą niestety. Mi pierwsze krwawienie około 12tc się pojawiło, krwawiłam, plamiłam na zmianę około miesiąca. Narazie profilaktycznie leżę. zobaczymy co powie lekarka w piątek na wizycie.

To co mogę podpowiedzieć bo dziś mi przy badaniu Pani położna powiedziała ze jeśli plamienie jest ciemniejsze to nie ma co się martwić bo mogą naczynka się obkurczac i pękać i to jest no normalne. Ale jeśli plamienie jest czerwone intensywne to żeby odrazu dzwonić informować ich i umawiać się na wizytę. Może chociaż trochę pomogłam :)
 
To co mogę podpowiedzieć bo dziś mi przy badaniu Pani położna powiedziała ze jeśli plamienie jest ciemniejsze to nie ma co się martwić bo mogą naczynka się obkurczac i pękać i to jest no normalne. Ale jeśli plamienie jest czerwone intensywne to żeby odrazu dzwonić informować ich i umawiać się na wizytę. Może chociaż trochę pomogłam :)
heh ja już jestem weteranką w temacie ;)
 

Z tego co wiem to jedynie zwykła luteina jak i doustan tak i dopochwowa są widoczne w badaniu z krwi, progesteron typu duphaston, lutinus nie są wykrywalne w krwi dlatego jeśli bierzesz coś innego niż zwykła luteinę to progesteron pewnie masz dobry bo po prostu badanie krwi tego nie wykaże. Piszesz jeszcze że dopochwowa bierzesz to przy dzieciaczku na pewno jest dobra ilość progesteronu :-)
Ja miałam podobny progesteron na poczatku do Twojego...
 
Z tego co wiem to jedynie zwykła luteina jak i doustan tak i dopochwowa są widoczne w badaniu z krwi, progesteron typu duphaston, lutinus nie są wykrywalne w krwi dlatego jeśli bierzesz coś innego niż zwykła luteinę to progesteron pewnie masz dobry bo po prostu badanie krwi tego nie wykaże. Piszesz jeszcze że dopochwowa bierzesz to przy dzieciaczku na pewno jest dobra ilość progesteronu :-)
Ja miałam podobny progesteron na poczatku do Twojego...

Ogólnie to co biorę to 3x dziennie Estrogenów oraz 3x duphaston i 2x po dwie tabletki lutinusu :(
 
reklama
Nie wiem, ogólnie nie mam problemow z lataniem raczej nie stresuje sie, ale musze sprawdzic czy ma to jakis wplyw na ciaze. Jeszcze nie postanowilam ale z jednej strony jak mam isc do polskiego ginekologa w uk ktory nie zna sie na ivf to wole wybrac sie do kliniki. Zobacze jeszcze, teraz musze sie ogarnac po powrocie.
Evulek ja tez nie mm problemow z lataniem ale na pewno w 1 trym bym.nie poleciala. A w ktorej czesci mieszkasz? Moze bys promem do dublina przyplynela do mojego lekarza? On jest tu raz na 2 tyg
 
Do góry