reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki dzisiaj mam super dzień kończę 24 lata byłam u lekarza i startujemy pierwszy zastrzyk już zrobiony tak strasznie nie było zastrzyki mam z Puragonu dawka 300 i kolejna wizyta w poniedziałek jestem taka szczęśliwa te urodziny to są najlepsze jakie miałam; )
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA niech się spełni to twoje największe marzenie
 
reklama
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy te z was którym się nie udaje myślały o adopcji? Ja mam mega doła od punkcji z którego wygrzebać się nie mogę i już myślę o ostateczności... :(

@MoKa musi być dobrze. Tylko niektóre z nas muszą trochę dłużej poczekać. A jeśli chodzi o adopcję to zastanawiałam się nad tym i pewnie się zdecydujemy jeśli wyczerpiemy wszystkie możliwości i szanse (jeśli np.mój stan zdrowia uniemozliwialby stymulacje lub transfery, jeśli psychicznie nie byłabym w stanie znieść kolejnych porażek, itp.).
 
Dziewczynki dzisiaj mam super dzień kończę 24 lata byłam u lekarza i startujemy pierwszy zastrzyk już zrobiony tak strasznie nie było zastrzyki mam z Puragonu dawka 300 i kolejna wizyta w poniedziałek jestem taka szczęśliwa te urodziny to są najlepsze jakie miałam; )
Wszystkiego najlepszego aby się spełniło twoje największe marzenie :)
 
Dziewczynki dzisiaj mam super dzień kończę 24 lata byłam u lekarza i startujemy pierwszy zastrzyk już zrobiony tak strasznie nie było zastrzyki mam z Puragonu dawka 300 i kolejna wizyta w poniedziałek jestem taka szczęśliwa te urodziny to są najlepsze jakie miałam; )
Powodzenia!!!

No i najlepszego :)
 
Jak ja miałam ostatnio punkcje to była ze mną kobieta która pierwszy raz podchodziła do in vitro i miała 45 lat. Także nie mów że wiek działa na twoją szkodę. Wiadomo lepiej jak miałybyśmy 20 lat ale trzeba walczyć
Tak swoją drogą to nie sądzę że któraś z nas w wieku 20 lat mogła pomyśleć że kiedyś będzie miała takie problemy ...
Jak dla mnie było to totalnym zaskoczeniem.... Zwalilo nas z mężem z nóg ...
Jedno jest pewne trzeba walczyć o marzenia niezależnie od wieku !
 
reklama
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy te z was którym się nie udaje myślały o adopcji? Ja mam mega doła od punkcji z którego wygrzebać się nie mogę i już myślę o ostateczności... :(
Moka uwiez w swojego kropka ktory sie pieknie rozwija. Adopcja to wspaniala sprawa i ja tezpowiedzialam ze jak do 2 lat sie nie uda to wrocimy do polski zeby miec mozliwosc adopcji.
 
Do góry